Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarként hogyan nézhetek...

Magyarként hogyan nézhetek úgy ki, hogy mindenhol azt mondják én biztos török vagy marokkói vagy algériai vagyok? Meg megszokták kérdezni, hogy beszélek e franciául vagy arabul.

Figyelt kérdés
Mondjuk ezeket a kérdéseket külföldön szokták feltenni nekem, nem Magyarországon, és a félreértések elkerülése érdekében nem vagyok cigány származású, mielőtt még valaki ezzel jönne.

2023. júl. 21. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Járj szoliba, növessz szakállat, vagy, ha lány vagy növeszd meg a hajad és festesd be feketére!
2023. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Jaj félre értettem a kérdést, csak nem lehet törölni sajnos. 1-es vagyok! Ignoráld!
2023. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell cigánynak lenned, de valamilyen mediterrán jellegű kreolos bőröd lehet, ha rendszeresen az ilyen térségben élőkkel kevernek össze. A "magyar" nem genetikai származás, csak kulturális, a bőrszíned tartozhat akár más rasszhoz is, hogy az állampolgárságod, anyanyelved vagy hordozott kultúrád magyar.
2023. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as igen kreolos a bőröm, meg szakállam is van. Csak kicsit furcsa, de amugy ismerek ilyen embereket,mint én de nem ez a jellemző Magyarországon.
2023. júl. 21. 18:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Csináltass genetikai tesztet, van már sok ilyen szolgáltatás, aztán lehet hogy kiderül, mégis van benned valami arab vagy indiai vérvonal...
2023. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szüleidet kéne kérdezni.
2023. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jajj már megint ez a troll.
2023. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem majd mindenhol a vilagon helyinek neznek
2023. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
5-ös egyébként csináltattam a myheritage-val, és török valamint egy kevés olasz is van bennem, valószínü ez látszik meg, de az a durva hogy szinte félig meg skandináv a genetikám, szóval ezért lehet a nem átlagos kinézet, mert ez Magyarországon nem olyan gyakori, ez hozhatta össze azt hogy marokkóinak meg algírnak néznek, pedig észak afrikai származás meg nincs bennem.
2023. júl. 21. 21:38
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a Rózsa Sándor?
2023. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!