Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a Török földrengés...

Szerintetek a Török földrengés észhez téríti a világ vezetőit?

Figyelt kérdés

Erősen el kellett gondolkodnom…

Milliárdokat küld az EU az Ukránoknak.. de senki nem segít a szemétládák közül a mentésben.. szégyen! Bár olyan lelkesek lennének mint a háború szponzorálásban.. szerintem ki kéne lépni a nyamvadt EU-ból.. az Amcsik most hol is vannak??? Gyerekek! Minden vezető leszerepelt!!! Miért nem segítenek a földrengés sújtotta területeken?



2023. febr. 10. 19:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%

[link]


[link]


Az EU nélkül ez az ország sehol nem lenne, szóval hagyd a hülyeségeidet.

2023. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

LoL

Mikor a végtelenül kis ember végtelenül nagy dolgokról gondolkozik.

2023. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%

Azt látom, hogy te nem vagy észnél.

Akkor szép sorjában:

"Milliárdokat küld az EU az Ukránoknak.. de senki nem segít a szemétládák közül a mentésben.."

Ukrajna se első perctől kapta a támogatást, ott is volt reakcióidő, itt is van.

"de senki nem segít a szemétládák közül a mentésben.."

- Segítettél? - ja nem... bizony szemétláda vagy a saját definíciód szerint.


"Bár olyan lelkesek lennének mint a háború szponzorálásban.."

Nem a háborút szponzorálják, hanem a honvédelmet és az agresszorok, ill. a jövőbeli potenciális agresszorok elrettentését az esetleges további háborúktól.


"szerintem ki kéne lépni a nyamvadt EU-ból.."

Hogy két hónapon belül ténylegesen csődbe menjen Magyarország?


"az Amcsik most hol is vannak??? Gyerekek! Minden vezető leszerepelt!!! Miért nem segítenek a földrengés sújtotta területeken?"

Azért nem egészen így van. Erdogan küldött el mindenkit az anyjába, és tesz keresztbe kb., talán neki kéne segítséget kérnie. Akkor nyilván nem mondanának nemet.


Vagy kért már Erdogan segítséget? Esetleg rohamozzák meg Törökországot a külföldi segítségnyújtó katonák, katasztrófavédelmisek csak úgy?

2023. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen téren senki ország pártján nem vagyok, kivéve Magyarország) természetesen sajnálom a háborúban elhunyt embereket/ gyerekeket, de az csak az ország vezetői miatt van. Remélem isten gondoskodik a méltó bűntetésűkön. Mennyi család maradt árván
2023. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A világ vezetői mindig is a saját érdekeiket fogják nézni és kész. Hogy ez valaha megváltozik, csak utópia.
2023. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb biznisz a háború, gyógyszeripar, olaj. Nem holmi földrengés.
2023. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, egyáltalán nem gondolkodik itt az egyszerű emberek-, és a segélyszervezeteken kívül.
2023. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%

"de senki nem segít a szemétládák közül a mentésben"

Mutasd meg, hogy hogy kell. Lássuk, hogy amikor lelőhetnek mentés közben, akkor mennyire mersz te embereket menteni.

2023. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8# Én utalok a Magyar mentőknek és amivel csak tudom támogatom őket 1% stb. Ha lesz gyűjtés adok….Megtettem és meg is fogom!

Pl: így tudsz segíteni te is.

Mondjuk 2000fegyveres katona tudna segíteni.. ja! Ők most el vannak foglalva….

2023. febr. 10. 20:30
 10/22 anonim ***** válasza:
35%

Megszólalt a gödörből a lyuk.

Édesöcsém, az megvan ki kezdte az ukrán háborút? Megsúgom: Putyin. Lerohant egy szuverén országot bármiféle ok nélkül. Nagyon jól teszi az EU hogy segít az ukránoknak, és nem hagyja őket magukra az elmebeteg agresszorral szemben.

Mondjuk a háború rég véget érhetett volna már, ha Putyint valaki eltávolítaná így vagy úgy a hatalomból.

2023. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!