Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnál ha valaki azt...

Mit csinálnál ha valaki azt írna neked Facebookon hogy feljelent zaklatásèrt amikor nem is zaklatat? Miért vannak ilyen emberek aki így is feljelenti

Figyelt kérdés
2023. júl. 22. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek 99%-ában ez csak egy elrettentő fenyegetés. Nem éri meg sem az időt, sem az energiát pazarolni rá, főleg ha alapja sincs. Ahhoz viszont már lehet elég, hogy leálljon aki üzenget. Ha nem fiktív a kérdés és ilyet írtak neked, akkor legyen eszed és ne csináld. Akkor sem, ha szerinted az nem zaklatás, a másik embert még zavarhatod.
2023. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Letiltanám.
2023. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi az előzmény. Ha egy random idegen vagy alig ismerős írná, akivel soha semmit nem kommunikálok, akkor megírnám neki, hogy szerintem félrement az üzenet.

Ha olyan valaki írná, akivel kapcsolatban vagyok valahogy, akkor végiggondolnám, hogy az én viselkedésem válathatta-e ezt ki belőle, vagy szimplán csak kattant. Viszont mindenképp megszakítanék vele minden kapcsolatot, és azonnal tiltanám.

2023. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiltanám az biztos.
2023. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
nem zaklatnam tovabb.
2023. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
nem zavarnám, ha ő megkeresne, én is feljelentéssel fenyegetném, aztán letiltom. hátha észreveszi magán
2023. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy ezt megelőzően mi történt pontosan.


Ha csak amolyan derült égből fasírt szerűen ezt írná úgy, hogy előtte nem/alig beszéltünk, akkor rákérdeznék, hogy tényleg én voltam-e a címzett.

Vagy, ha olyantól jönne, akivel sokat beszélek, akkor én is elgondolkodnék azon, hogy hogyan is kommunikáltam felé az utóbbi időben. Próbálnám felmérni, hogy csak poénkodik, komolyan gondolja-e, vagy valami más gikszer van a háttérben.

2023. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!