Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt hogy lehet tétlenül nézni?

Ezt hogy lehet tétlenül nézni?

Figyelt kérdés
Láttam egy durva videót egy meztelen amerikai nő a testére keni a sütiket és minden más fajtát tortát is a földre bassza úgy ahogy van le vágja mindet a földre a helyükről és senki nem csinál semmit.
2023. júl. 22. 22:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Egy üzletben
2023. júl. 22. 22:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a civilek feladata beavatkozni. Főleg egy olyan országban, ahol a lövöldözés a válasz túl sok mindenre (meztelen ember esetében legalább az zárható ki, hogy fegyvertelen). A rendőrséget ráhívják, az okozott kárt pedig úgyis kifizettetik vele.


Másrészt egy krémekkel bekent meztelen emberrel amúgy sem életszerű viaskodni és harcolni, mikor csúszik mindene, rúgkapálózhat. Nyilvánvalóan instabil mentális állapotú, felzaklatott emberrel a távolságot növelni kell és nem fordítva.

2023. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos volt következménye ami már nem szerepel a videón vagy megrendezett volt.Látatlanban nehéz megmondani.
2023. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem ez igaz. Szomorú hogy ilyen van a világon.
2023. júl. 22. 22:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen nem lehet tudni.
2023. júl. 22. 22:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nagy problémái. Inkább a háborúnak legyen már vége, mert Európa beledöglik. Ez szerintem fontosabb, mint egy mezítelen hölgy találkozása a tortával és minden mi jóval.
2023. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!