Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul cselekedtem? Meddig...

Rosszul cselekedtem? Meddig lehet tétlenül tűrni, hogy egy jó barátoddal szórakoznak?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom (férfi), akinek megtetszett egy nő. Amikor kiderült, hogy talán többet érez a férfi a nő iránt, akkor javasoltam neki, hogy érdemes lenne elmondania a dolgot a nőnek (már csak azért is, mert nagyon úgy tűnt, hogy a nőnek sem közömbös a pasi, pl: társasági rendezvényeken a pasi ölébe ült magától, ölelgette, simogatta stb). Végül, a pasi elmondta a nőnek, hogy egy ideje másképp néz rá. A lány erre annyit felelt, hogy ő nem tudja elképzelni kettőjüket mint egy párt.

A pasas úgy döntött, hogy akkor ezzel lezárja a dolgot, nem kereste őt, viszont a csaj elkezdett neki írogatni, telefonálgatni, mintha mi sem történt volna... Nem feltétlen értettük ezt a nagy lelkes keresgélést a lepattintás után.

Eltelt pár hónap megint, és most ott tartunk, hogy a nőci minta rá lenne akaszkodva a pasira. Mivel haver kezdte azt gondolni, hogy talán meggondolta magát, feltette ismét a kérdést a lánynak, hogy lenne-e kedve vele járni. Hát, a válasz megint nemleges volt... És nem hagyja békén szerencsétlen embert, mert odáig fajultak a dolgok, hogy a nő nemrég elkezdett szomorkodni, hogy neki nem jut normális pasi sose, meg milyen jó lenne ha találna egy olyat mint a haverom (!!!), és ha ez még nem lenne elég, a legutolsó alakítása az volt, hogy ebbe a 40 fokos melegbe, megkérte haverom h segítsen neki vmit a házba beszerelni, majd amikor ezzel megvoltak, akkor még visszatartotta a pasit, hogy maradjon már még, mert ő pár óra múlva megy a strandra, és nem tudja hogy melyik bikiniét vegye fel, segítsen már a srác dönteni. Ez abba fulladt, hogy a csaj a pasi előtt felpróbálta az összes bikinit, és abba illegette magát, hogy vajon melyik a legcsinibb rajta. Természetesen, haverom elmondása szerint, esély se lett volna meg így se semmire, és kb úgy érezte magát, mint akit kínoznak.

Mondtam neki, hogy szerintem ez a lány csak hülyíti.... Ti, mit gondoltok? Szívem szerint azt mondanám neki, hogy hagyja azt a nőszemélyt, ne foglalkozzon vele, szakítson meg vele minden kapcsolatot, mert ez ennél csak rosszabb lesz. Már nagyon bánom, hogy azt mondtam neki anno, hogy érdemes lenne a csaj felé elmondania mit érez, mert eleinte úgy tűnt, hogy a lánynak is tetszik a pasi, azóta csak rosszabbodtak a dolgok, és lelkiismeret furdalásom van, hogy az én tanácsom végett lett ilyen kaotikus a helyzet. :(



2021. júl. 28. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Onnantól, hogy olvasom, hogy a nő egy olyan ffi ölébe ül stb, akit nem a barátja (azaz nem járnak), megvan a véleményem róla (nem írom ide, hogy hívják az ilyet). De azt sem értem, hogy a férfi ezt hogy tűrhette, és ezek után hogy tetszhetett neki egy olyan nő, aki ilyeneket tesz. Már ha hosszabb távon gondolkodik.

Nem írtad, mennyi idősek (vagytok), szerintem fiatalok. Szerintem az utolsó bekezdésedet érdemes lenne elmondanod neki, mivel a barátod.

Máskor remélhetőleg előbb észreveszitek a jeleket.

2021. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

1


És a férfiről is ugyanaz a véleményed, ha ő ül olyan nő ölébe, stb akivel nincsenek együtt, mint a nőről?

2021. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

2 ez wtf kérdés :D Nem 1 vagyok, de az én ülembe nem ül egy pasi se, lol.. :D


Amúgy én se ültem fiú haverok ölébe, mert elég félreérthető szituációkat tud produkálni..


Válaszolva is: a csaj meg lehet csak dugni akar és tényleg tetszik neki a srác, (de komolyat nem akar tőle). Nem hiszem h direkt szivatná tudva a dolgokat.. Az legalábbis egyenesen gonoszkodás, plusz önző és egoista viselkedés: vele legyezteti a sérülékeny kis önbizalmát. Te ismered a lányt.


Egyébként miért nem kérdezi meg tőle a srác, hogy miért viselkedik úgy, ahogy?

2021. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meneküljön. Ez a nő hülye (erre magától is rájöhetett volna).
2021. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én láttam már pasit nő ölében...:D De amúgy csak arra voltam kíváncsi, hogy csak a nőket ítéljük e el ilyen gyorsan vagy a pasikat is :)
2021. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2:

1 vagyok


igen.


+ Amit leírtam 1-ben: a férfiról sem fogalmaztam meg jobb véleményt, aki a nőnek ezt hagyta.

2021. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ennyi, erre lettem volna csak kíváncsi, köszönöm :) Egyet ugyan nem értek, de nem is kell :)
2021. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ölbe ülős kommentre: értem. Hát pasitól szerintem ez már szinte parasztság kategória.. (bocs), lánytól meg általában ahogy írtam is, félreérthető viselkedést eredményezhet.
2021. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
A csaj arra játszik, hogy megerőszakolják. Ismertem egy ilyet régebben is.
2021. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elsőkörben leírnám hogy amit irni fogok az csak tisztán spekuláció és egyáltalán nem biztos hogy köze van a valósághoz.

A történet olvasása közben pár dolog fordult meg a fejemben

#1: a csajnak csak a figyelem kell. Nem akarok általánosítani így csak úgy fogalmazok hogy vannak lanyok akiknek a közelükben tartanak fiúkat mint b terv ha a fő pasi nem jön össze.

#2: A barátod a vallomás után tovabbállt ezzel mutatva az integritását ami vonzó tulajdonság. Emiatt a csaj megijedt hogy elszalasztott egy jó srácot így erősen nyomult rá. A srác utána meg megint becsicskult, emiatt a csaj megint elhidegült. Most tényleg ez a huza-vona megy a kapcsolatukban. Ez szerintem nem egészséges állapot így azt tudom javasolni hogy lépjen tovább és ne nézzen vissza. Mindkét esetben ez a tanácsom. Labilis emberrel nem jó ötlet kikezdeni

2021. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!