Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a diàkok nem szeretik egy...

Ha a diàkok nem szeretik egy tanàrnő személyiségét az mit takarhat?Mire érezhetnek rà a diàkok?

Figyelt kérdés
Ezt ismerős mondta nem tartozik a nepszeru tanarok koze.Sok diak nem szeretimKerdeztem a tantargy nehezsege miatt? Azt mondta nem hanem neki a személyiségét nem szeretik.Amúgy a privàt életbe is vannak furcsa,finom modon de nagyon szemétkedő megnyilvanulàsai,mindez stilusosan becsomagolva.
2023. júl. 23. 09:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Gondolom ezt az osztalyterembe is beviszi.
2023. júl. 23. 09:54
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

-stílus, megjelenés, kisugárzás

-diákok tisztelete

-szakma tisztelete

-megnyilvánulás, távolságtartás (vagy ennek hiánya)

-problémakezelés stílusa

-alapvető etikett nem betartása (nem pletykálunk, nem beszélünk ki másokat)

2023. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyat ismerek a lépcsőházban, aki állítólag tanít valahol, valamit, csak nekem az a furcsa, hogy egy ilyen ember gyerekekkel foglalkozhat.

Egy végtelen szarkavaró, akadékoskodó, buta nő, szerintem nem is teljesen normális.

De már az anyja is nagy szarkavaró volt, aki máshol lakik, régebben párszor találkoztam vele, amikor igyekezett bekavarni a mi lépcsőházunk ügyeibe.

Már akkor láttam rajta, hogy nem tiszta az agya, de nem konfrontálódtam vele, inkább ráhagytam a hülyeségeit. A lánya viszont még annál is hülyébb és rosszindulatúbb.

Nem tudom, ezt mennyire érzékelhetik a tanítványok, kollégák, de talán csak kiütközik egy emberből, amikor nem normális dolgai vannak.

2023. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
3: "Egy végtelen szarkavaró, akadékoskodó, buta nő, szerintem nem is teljesen normális." Tipikus tanáralapanyag.
2023. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom,ertekes hozzaszolasok! Megvilagosit dolgokat szamomra is rola.

2-es:a stilusa,megjelenese,hajviselete nem mindennapi de nem hiszem hogy ez a fo zavaro tenyezo.Inkabb az amit belul hordoz es kifele sugaroz.Valoszinuleg van benne lekezeles,nem olyan viszonyulas a diakok fele ami megfelelo lenne.Biztosan a megnyilvanulasai sem teljesen korrektek.Problema kezelesi stilus,hm...ezt neki szulok mar felhanytak volt egy problema az osztalyaban es az egyik szulo azt mondta nem jol kezelte a problemat,sot az iskola pszichologus is tett erre utalast bar o mas szempontbol.A privat eletben,baratsagaiban se jo a problema kezelo kepessege.Ha tesz valamit,hibat vet mas ellen nem probalja tisztazni,megoldani elhallgatja.Ezzel erzelmileg leterheli a kapcsolatot sot rombolja azt.

3-as jol irod vannak nem normalis dolgai es abbol visz be az osztalyterembe,tanari kollektivaba is.Mert nem ugy van hogy van egy viselkedesem munkan meg mashol.Az alaptermeszet az kiutkozik problemas helyzetekben.Aki depresszios,ongyilkos gondolatokkal is kuzd az latszodhat a kusugarzasan is.De jol mondta egy idosebb ismerosnom figyeljek csak ra ennek akkor vannak ilyen fazisai,gondolatai amikor jon egy problema es valamit nagyon nem jol csinal.Es ez igy igaz is.

2023. júl. 23. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!