Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érzitek magatokat öregnek...

Nem érzitek magatokat öregnek ha húszon pár éves csajok magáznak?

Figyelt kérdés

Nem mindig, de az esetek 40-50%-ban van, hogy magáznak..


25-től felfele általában tegeznek, de aki 25 alatti a van, hogy magáz (ránézésre)


És mindig amikor magáznak totál öregnek érzem magam, de kinézetre pedig szerintem nem tűnök öregebbnek mint amennyi vagyok, egészségre eléggé figyelek, alvásra ilyenek, szóval amit tudok azt megteszem, hogy ne veszítsem el a vitalitásom


29F


2023. júl. 24. 18:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Én pont annyi vagyok mint te, de tőlem a múltkor meg a személyim akarták elkérni.
2023. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj, míg le nem bácsiznak.
2023. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
21%
Majd biztos mindjárt jönnek akik szerint ez így helyes. Nem őriztünk együtt libát, mondják ilyenkor egyesek. Istenem, tizen- meg huszonéves korban manapság magázódni... teljesen felesleges modorosság.
2023. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
54%
"Addig örülj, míg le nem bácsiznak" 22 voltam mikor meg kaptam, a két szomszéd gyerektől, aszt hitem lerugom őket a lépcsőn XD
2023. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%
xD
2023. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

amikor anyuka megy a kisgyerével és mondja, hogy "bácsi" akkor én is le tudnák fordulni a föld alá lol


1. szerintem engem több stress ért az elmúlt 10 évben?! haha, Te hogy látod, nyugis volt az elmúlt 10 év?

2023. júl. 24. 19:01
 7/26 anonim ***** válasza:
39%
Pedig a kisgyereknek bácsi vagy. Ez a gyereknyelven a felnőtt férfi megfelelője. Lehet ez ellen kapálózni, de jelenleg Magyarországon így mondják, és kész.
2023. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Az meg ok, de amikor 20on par eves csajok viszlat, meg jonapotoznak akkor egy kicsit sziven szur lol


ugy erzem, hogy valamit nem jol csinalok az eletemben, tul sok stress vagy vmi egybol ezt juttatja eszembe

2023. júl. 24. 20:28
 9/26 A kérdező kommentje:
Lehet a szakall is ratesz
2023. júl. 24. 20:29
 10/26 anonim ***** válasza:
59%

Nem. A magázás normális dolog.

Ha csókolomozik, teccikezik meg egyéb debil formáját használja a magázódásnak akkor zavar.

Öregnek nem tartom magam, inkább őt tartom fogyatékosnak aki megragadt az ovis kisgyerek szintjén. 25 évesen ne teccikezzen meg csókolgasson. Ő maga is egy néni/bácsi már. Nem kisbaba.

2023. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!