Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én utálom az olyat...

Csak én utálom az olyat amikor valakinek egy emberes munkához segítség kell ?

Figyelt kérdés
Vannak dolgok amiket simán egyedül meglehet csinálni, de úgy utálom amikor egy két embernek mi den szarhoz ugrálni kell hogy jajj segíts, hozz már ezt stb. Én se szoktam senkit megkérni csak akkor ha tényleg kevés vagyok egyedül.
2023. júl. 24. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem biztos, hogy csak te, de engem pl. nem zavar.
2023. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Sokszor van úgy, hogy pl. én tudom, hogy mi hol van és inkább kiszolgálom minthogy feldúlja az egész szerszámtárolomat:)
2023. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Neked ettől kevesebb fizud van? Vagy többet kell adóznod? Nem? Akkor?


A sokadik megközelítés: nem mindenkinek van 120-as IQ-ja; nem mindenkinek van jó fizikuma, -idegrendszere, stb., így van másnak is feladata/munkája. Sok összetevős ez a dolog.


Olyan munkám van, amit eleinte folyamatosan ketten végeztünk, majd idővel megtanultam egyedül (is) ellátni, és azóta sokkal jobban szeretek egyedül ténykedni. Ha nagyon nagy a feladat, akkor kérek segítséget, de ez nem sok esetben van.

2023. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Kolléganőm (majdnem 40) megkért hogy mosogassak el nála 1 hét után. Ott rohadt nála a sok bögre, tányér. Még reggelit is kért. Szánalmas.
2023. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Lehet hogy önbizalomhiánya van, és valójában biztatást, megerősítést vár. Vagy csak emberi kapcsolatot keres, a segíitségen keresztűl.
2023. júl. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Az más dolog ha segítséget kér, azt meg lehet érezni vagy tudakolni, ebben az esetben a jó érzésű ember segít, nem belerúg az amúgy is földön fekvőbe.
2023. júl. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4# Mit csináltál a kolléganődnél, hogy még reggelit is kért?:)
2023. júl. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mit csinált az asztal alatt, de amúgy én tényleg csak mosogattam.
2023. júl. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!