Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon hiányzik egy régi...

Nagyon hiányzik egy régi barátom. Írhatok neki szerintetek?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátom. Minden hülyeséget (akkor még sulisok voltunk) vagy párkapcsolati dolgot megbeszéltünk. Tényleg reggeltől estig beszélgettünk, támogattuk egymást ha nehéz időszaka volt valamelyikünknek.

Majd egy akkori tinilánnyal megismerkedett neten, és megszakadt köztünk a kapcsolat, mert a lány nem engedte, hogy beszéljünk. Letörölt facebookról, majd mikor szakítottak, felkeresett egyszer. 2018-ban beszéltünk utoljára.

Azóta semmit nem tudok róla. Nagyon gyakran eszembe jut, mi lehet vele közel a 30-hoz. Van-e családja, merre lakik, mit dolgozik. Elérte a céljait, amit annó eltervezett.

Csak mindig félek írni neki.

Nyilván változtunk azóta, lehet nem is lenne már olyan, mint régen.

Viszont mindig van bennem egy űr emiatt.

N



2023. júl. 24. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne írhatnál? Szerintem nyugodtan, biztosan nem fogja zokon venni.
2023. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nyugodtan írj rá szerintem. Ő is örülni fog neki, hogy gondolsz rá, és hogy beszélni szeretnél vele :D Ne félj amiatt, hogy mit szól, megéri küzdeni a barátságokért :)
2023. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Szóval te vagy a nő és ő férfi?

Hát ez elég necc, hogy ne venné hátsó szándéknak, de minimum furcsának hogy így a semmiből újra taliznál vele így 30-hoz közel ráadásul amikor már réges-rég más dolgok a prioritások, nem a nosztalgia. De azért megpróbálhatod.

2023. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Próbáld meg, bár az ilyesmi általában csalódással végződik.
2023. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3: Annyira unalmas már, hogyha ezen az oldalon felhozódik ez a téma, egyből ez a reakció. Régen is mindig volt kapcsolatunk, most is van párom, remélem neki is van.

De most kapaszkodj meg! Lassan 10 éve van egy szintén férfi barátom, aki tavaly házasodott, idén született babájuk. Képzeld vele sem voltam együtt soha. Na és még egy iszonyú durva infó: Csak férfi kollégáim vannak. Érdekes módon velük sem szerettem volna soha együtt lenni. Hűséges vagyok a páromhoz, eszemben sincs másokkal lenni.

De itt a sok egybites ezt elolvassa és egyből: biztos szexelni akar vele hahaha. Hú de szánalmas!


#1 és #2: Nagyon köszönöm nektek a biztatást. Már volt is, hogy elkezdtem írni neki, de mindig megfutamodtam. Pedig lehet jól sülne el a dolog. Mostanában sok régi emlék előjön vele kapcsolatban. Még egyszerre érettségiztünk, együtt siránkoztunk az első szerelmi csalódások után. Mindig kikérte a véleményem az aktuális lányokról akikkel ismerkedett, izgultam érte mikor randizni ment. Sok közös film, zene. Tényleg a legjobb barátom volt.


#4: Hát igen, én is tartok ettől. Régen még gyerekek, majd fiatal felnőttek voltunk. Mostanra viszont eltelt az idő, más a gondolkodás.

2023. júl. 24. 21:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ember társas lény.

Írj!

2023. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

30 leszek én is.


Nagyon jó dolog felkeresni azokat, akikkel tinikoromban barátok voltunk! Nagyjából mindenki pozitívan reagált, örült a megkeresésnek. Szerintem írj neki nyugodtan.

2023. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán írhatsz neki probàld meg
2023. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem is írj neki végül is mit veszíthetsz
2023. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Alapjában azt mondom, nyugodtan írhatsz neki.

Viszont ha van kapcsolata, akkor meg nehogy a párja félre értse, és bajt csinálj vele köztük. Ki tudja kiben mit vált ki egy régről előkerülő ellenkezőnemű barát.

Tehát ha írsz neki, akkor úgy fogalmazd meg, hogy egyértelmű legyen, hogy csak barátként keresed, hogy mindig is csak barátok voltatok, semmi több. Ha esetleg a párja látná.

2023. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!