Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vettem egy csomó kaját kettőnk...

Vettem egy csomó kaját kettőnknek a haverommal másnap reggelire és tök jó svédasztalt csináltunk,erre fingott egy sunyit az asztalnál és még beszólt nekem hogy csak azoknak a kajáknak a szaga lehet amit hoztam. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
2023. júl. 25. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én csak azt nemnértem hogy hogy lehettek haverok ha ennyira nem egyezik a humorotok.
2023. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hát nem is vicces hogy a drága jó kajákra fogja ami egy csomó pénzembe került. :(
2023. júl. 25. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
A haverod egy paraszt.
2023. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
#2 neki az volt, te meg nem vetted a poént. Nem akarok belemenni hogy kinek nincs humora, vagy hogy mi a vicces mi a nem mert teljesen relatív. Csak azt nem értem hogy ha nki ilyen stílusú viccei vannak te meg ezeket sértésnek veszed akkor mi az ami miatt közösködsz vele?
2023. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Én azt nem értem, hogy ezt vele miért nem mered megbeszélni, miért hozzánk fordulsz?
2023. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább ertekelned hogy ilyen rohadt vicces haverod van bástya
2023. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellett volna mondanond neki hogy "igen direkt fingszagu kajakat vettem neked mert tudom hogy az ilyen szereted, utana ihatsz szarszagu kólát is amibe belehugyoztam"

🤣🤣🤣

2023. aug. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

:)

Ne foglalkozz vele. :)

Kívülről próbálj meg ránézni a szituációra; és úgy vicces. :):)

Engem megmosolyogtatott. :):) Nekem sem lett volna szimpatikus a beszólása; de végtéreis, vicces haverod van. :):)

Ha nem veszed komolyan, amit mondott ... :) Ne beszólásként tekints rá. !! :)

2023. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!