Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az előfordulhat, hogy ha...

Az előfordulhat, hogy ha valakinek hatalmas mennyiségű mentális erőt próbálok akarok adni (biztatás és a többi), utána, másnap akár fizikálisan fáradt lehetek?

Figyelt kérdés
Legalábbis tegnap sikerült megmentenem egy ismerősöm az öngyilkosságtól, mindent bevetettem, amit tudtam, és konkrétan fizikálisan és mentálisan is kimerültem.
2022. dec. 24. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem inkább attól, hogy rajtad volt a nyomás, hogy ha nem mented meg, nem sikerül lebeszélned mégis úgy dönt stb akkor meghal.

Ami azért odab@sz, senkinek nem kívánom.

2022. dec. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen...mikor ilyen beszelgetest folytatok en is igy erzem magam es altalaban utolag nem akkor momentalisan.Es sok benne a koszonet...mas esetekben masokat valaszt helyettem.
2022. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, leszívhat. Sőt, biztosan, de le a kalappal, ha tényleg volt jelenléted. Nem kívánok senkinek..
2022. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mentálisan biztosan, hogy fizikailag is lehetséges-e, azt nem tudom, de ha más magyarázat nincs rá, úgy tűnik igen
2022. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Ugy tapasztalom mivel lelkileg nyomas ala helyez a dolog,akkora terhet erzek utana magamban hogy egyszeruen nincs kedvem valamibe belefogni,megindulni ami fizikai erot igenyel.Elcsigazotta valok.Nalam igy nyilvanul meg fizikailag.Nem is a fizikai ero hianyzik inkabb a motivacio,a kedv.
2023. jan. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!