Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselkedik egy felnőtt nő?

Hogy viselkedik egy felnőtt nő?

Figyelt kérdés

Sajnos nem úgy, ahogy én. Meg szokták kérdezni, hány éves vagyok. Nem egyszer. Legutóbb mikor családdal voltunk nyaralni és láttak a gyerekekkel futkosni, túra volt éppen. Egyébként 40 felett vagyok.

Tizenéves is mondta már, hogy nem olyan vagyok, mint egy felnőtt.



2023. júl. 26. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Azért kérdezik, mert 40 felett besavanyadott, elhízott, igénytelen, panaszkodós a nők többsége.

Gondolom te egy életvidám, nevetős, csinos, helyes, mozgékony kis nő vagy.

2023. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Önmagában a futkosas nem gyerekes dolog.

Nekem van 45 éves ismerősöm, ő rendkívül gyerekes. Pl alapból nyafogva beszéltük, mintha egy 3 éves kislány lenne, válogat, nem kell tud dönteni....

2023. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akik ezt mondják, nem ismernek, szóval elsőre ez jön le az embereknek.
2023. júl. 26. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Ne bánkódj emiatt! Jó az, ha megmaradt egy felnőttben a gyermekiség. Sokkal humorosabbak tudnak lenni, ők is megoldanak feladatokat, élethelyzeteket, de legalább nem görcsösen. Nyugi:).
2023. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!