Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viselkedik egy elkényez...

Hogyan viselkedik egy elkényeztetett felnőtt?

Figyelt kérdés
Rám egyszer azt mondták, de nem érzem magam annak
2016. máj. 27. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Ez az, amit én tapasztaltam:

- ha vmi nem úgy történik, ahogy ő akarja, más döntése miatt, akkor duzzog, durcizik, flegmázik, érzelmileg zsarol... a legdurvább az, amikor játssza a haragszomrádot, de azt mondja, semmi baj nincs, hogy a másikkal még inkább játszmázzon

- másoktól sok ajándékot vár el meg meghívásokat, aztán elkezd hisztizni, ha nem kap vmit

- kényeskedik, nyafog... nem hajlandó meginni az olcsóbb kávét, ha egy baráti társaság vagy a párja nem elég puccos étterembe viszi, el sem megy vagy nyafog, ajándéknak x pénz alatt nem örül

- hisztirohamot vág, ha a kedvenc sütije / csokija / hamburgere stb. épp nem kapható

- más embereknek osztogat úgy tanácsokat, hogy ő maga nem tudja, milyen szegénynek lenni (főleg a luxusmacák szokták ezt, hogy jaj, Juci, milyen tahó vőlegényed van, hogy nem visz el téged 2 hétre a Seychelles-szigetekre nyaralni... csak épp Jucinak nem egy "vállalkozó" a párja, hanem egy nettó 100at hazahozó irodista)

- látványosan fintorog, ha olyan helyen jár, ami nem elég előkelő az ízlésének

2016. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bakker pár pontban magamra ismertem tényleg :D
2016. máj. 27. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!