Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem úgy, hogy az...

Csak én érzem úgy, hogy az előnytelen külső (kusza fogsor) miatt csomó jó dologból kimaradtok az életben?

Figyelt kérdés

Nemsokára 30 éves leszek és úgy érzem, hogy az előnytelen külsőm miatt - kusza fogsor - csomó jó dologból kimaradtam:

-utazás, szórakozás

-bulik

-párkapcsolat (nem volt még barátnőm)

-barátok, új emberekkel való ismerkedés

-klikkek

-jó állás és magas fizetés: hiába a szakértelem (közgazdász) diploma, nem vagyok soha szimpi, adatrögzítő droidnak jó vagyok minimálbérért, mert az excelt jól kezelem



2023. júl. 26. 17:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az önbizalom hiánya nagyobb problémát okoz neked mint a fogsorod. Ha ennyire zavar érdemes lenne fogszabályzót csináltatni.
2023. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem önbizalomhiány! A fogszabályozó elég drága lenne és az alsó bölcsességfogaimat kellene eltávolítani műtéti úton.
2023. júl. 26. 17:33
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Megoldas helyett most is a kifogasokat keresed, hogy miert nem tudsz ellene semmit tenni es ugyehogy igazad van mert a csunya fogsorod az oka mindennek. Kozgazdasz diplomaval adatrogzito, mi? Hat persze.


Van egy rossz hirem: nem az.

2023. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
30 évesen pont telnie kellene rá, hogy meg tudd csináltatni.
2023. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Pont, hog nem telik rá, mert akkor nem itt sírnek
2023. júl. 26. 17:49
 6/20 A kérdező kommentje:
3# sajnos vidéken örül az ember ha van munka
2023. júl. 26. 17:49
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

#6 ezek szerint sorstárs vagy!.. :D


Nekem is gondom vannak a fogaimmal és én is vidéki vagyok.


Tervezem hogy megcsináltatom, mihelyst sikerül valahogy rá összekaparnom egymillió forintot.

2023. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6# sok sikert elég sokáig fog tartani
2023. júl. 26. 18:16
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
hármasnál a pont, csak lusta vagy és kifogásokat gyártasz meg hisztizel. minden tételem megvolt/van már a listádról (párom mondjuk most éppen nincs, de annyira nem is hiányzik, úgyse érnék rá), pedig nekem aztán tényleg vicces alakú fogaim vannak, és még csak nem is fehérek igazán (ilyen halvány csontszínűek, a fogorvos szerint ez valami csecsemőkorban kapott antibiotikum visszamaradt mellékhatása, nem vagyok vele egyedül a generációmban) (tiszták amúgy, csak nem ilyen hollywood-fehér dolgokat kell elképzelni)
2023. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Kusza fogsorral tilos bulizni, utazni?
2023. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!