Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor tűnt fel?

Mikor tűnt fel?

Figyelt kérdés
Mi volt az az eset, amikor realizálódott benned a tény, hogy az emberek bármilyen, számukra szörnyen előnytelen dolgot lenyelnek, vagy elfogadnak, hogyha azt megfelelő csomagolásban tálalják nekik?

2022. máj. 17. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Mikor? Például 2022 április 3.
2022. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
#1 Hasonló választ fogalmazgattam én is :D De így már nem kell.
2022. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
😀👍
2022. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A mostani orosz-ukrán háború kapcsán tűnt fel.

Elkeserítő, hogy eddig normális gondolkodású emberek fröcsögve kívánják mások halálát, örvendeznek rettenetes módon elhunyt emberek halálán, és magukból kifordulva állatoknak és nem embernek titulálnak egy teljes népet, csak mert a fősodratú média és a közösségi oldalak ezt szajkózzák.

Amikor rákérdezek akkor a válasz: mert megérdemlik.

Dehogy érdemlik meg. Senki nem érdemel meg kínhalált semmiféle politikai ideológia miatt.

Elképesztően hatékony a dehumanizálás. Ha rádsütötték a bélyeget, akkor már bármi megtehető veled. Nem számít többé erkölcs, morál, józan ész...

2022. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%

#4 Jó ez a szöveg, csak ugyanúgy a része vagy.


A covid alatt se érdekelt senkit, hogy hány ember hal éhen azért, mert pl. bezárják a munkahelyét. Senkit nem érdekelt milyen depresszióba lökitek az embereket a hisztizésetekkel, és hány család, gyerek életét teszitek tönkre.


Nem tudtok a hősies póznál előrébb gondolkodni, de tapsikolni az erkélyen az megy.

2022. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Véglegesen ezt ez a nép 2010. április 25.-én mutatta be.
2022. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt már iskolásként is láttam, hogy az emberek ostobák, aljasok, érdekemberek, jo esetben simán csak gyávák. A többség nem tud, és nem is akar értelmesen gondolkodni, hanem csak az ösztöneik és az érzelmeik irányitják. A rajtuk uralkodó "elítnek", pedig mindenkor az az érdeke, hogy buták tudatlanok is maradjanak, hogy ösztöneiket, érzelmeiket felhasználva irányítsák öket.
2022. máj. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!