Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ennyire elvakítani...

Hogy lehet ennyire elvakítani az embereket miért gondolkodik így az emberek 80%-a?

Figyelt kérdés
Ha nem vagy orvos vagy egyetemista nem mész egyetemre szar ember vagy esélyed sincs kapcsolatba egy olyan embernél aki egyetemet végzett ha te nem végeztél, rokonok lenéznek dicsekednek stb. Bemocskolnak lenéznek kinevetnek. Hiába gondolod úgy hogy neked így jó betámadnak és jönnek a sok miértek? Sajnos egyre jobban érzem hogy az emberek többsége így gondolkozik.?
2023. júl. 26. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem te ezt csak beképzeled, mivel ilyen nincs a valóságban. A gyk-t pedig ne vedd alapnak.
2023. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, ismerek érettségivel rendelkező vállalkozókat, akik szarrá keresik magukat, és diplomásokat, akik 200 nettót keresnek. Nem ezen fog múlni.
2023. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azóta keresek jól amióta vállalkozó vagyok, a diplomával kerestem 100 ezret és még ki is csináltak idegileg.
2023. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Azért önmagában nem néznek le, mert nem végeztél egyetemet. Ettől még lehet valaki okos, művelt, talpraesett ember, aki jól felépíti az életet.

De pl. te nem tudsz helyesen írni, nem tudod jól kifejezni magad, ami elég egyszerű elmére vall. A szintén egyszerű és gonosz, bántalmazó rokonaid, ismerőseid miatt tévképzeteid vannak amiket a társadalom egészére vetítesz rá, és azon morogsz.

Ha ismerősök, rokonok tényleg lenéznek, és bántanak téged, akkor szakítani kellene velük, ha magadnak jót akarsz és teszel is érte.

Hm, vajon van rá lehetőséged, pénzed, hogy önálló életet élj, és hátrahagyd az összes olyan embert, aki bántalmaz? Na ezért tanul(t)unk sokan! Én például ezért tettem, én ebben láttam a megoldást!

2023. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Azért, mert be vannak csapva.


Igen, sajnos így gondolkodik.


Én sose néztem, hogy kinek van diplomája vagy kinek nincs, mert nem attól lesz valaki jó ember, hogy kipuskázott vagy besggelt egy papírt.

Nem az a fontos!


De ma az egó a fontos.

2023. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan rokonokkal/ismerősökkel jobb nem tartani a kapcsolatot, akik bemocskolnak és lenéznek, bármi is az oka.

Én egyetemre járok, de nem nézek le senkit, aki nem jár. Csak akkor legyen valami használható szakmád, vállakozásod, vagy legalább egy tisztességes munkahelyed, céljaid, jövőképed.

Van olyan rokonom, akinek nincs diplomája, de egy tök korrekt, jófej ember, nagyobb arányban ő tartja el a családját (a felesége van többnyire a gyerekkel), házat építettek stb.

Míg sok olyan diplomás/egyetemista ismerősöm van, aki buta, életképtelen és suttyó is.

Olyan párt is ismerek, ahol a feleség orvos, a férj szakmunkás, és még lecsúszott alkoholista is. Szóval kivételek mindig vannak.

De azért az tény, hogy általában hasonló párt keresnek maguknak az emberek. Tehát ha valaki orvostanhallgató, akkor valószínű, hogy nem olyannal fog összejönni, aki nem jár egyetemre - de még más SZAKOKRÓL is ritkán választanak párt, mert az orvosi egyetem pont az, amit kevesen értenek meg, senki más nem tanul annyit, mint ők stb. Ebben semmi sértő nincs, ez szimpla kompatibilitás.

2023. júl. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat :))
2023. júl. 27. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!