Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolkodik a magyar...

Miért gondolkodik a magyar nép merőben más irányban mint a többi EUs nép?

Figyelt kérdés

Többi eus országban alig pár százalékos Putyin népszerűsége, míg idehaza a magyarok több mint fele szerint jogos volt a háború megindítása. Ez a legújabb közvélemény kutatások eredménye, nekem összes barátom is áldja Putyin nevét megindult a háború.


Nekem egyetemi tanárom is Putyint kezdte el dicsérni, hogy zselé megölt 20 ezer oroszt ezért csak béke miatt indult a háború. Mondtam neki nem igaz, mert vannak kárpátaljai ismieim erre ő , akkor ők is nácik meg gyilkolták 8 éven át az orosz civileket az ukrán nácik. Hiába mondtam ruandai, sebrencei népírtásra van bizonyíték, de 20 ezer orosz civil meggyilkolására nincs. Erre ordítozott velem, hogy ukrán náci vagyok én is.



2023. júl. 23. 17:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Én se értem. Annyit hallom ezt a nácizást, de egy értelmes bizonyítékot, konkrét példát még nem láttam senkitől, pedig én abszolút nyitott vagyok mindenféle nézőpontra. Egyébként gondolom a kormány narratívája a fő ok, sokan csak annyit látnak a világból, amennyit ők akarnak, ezért nyilván az lesz az igaz.
2023. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nekem kárpataljai magyarok mondták idehaza olyan szintű orosz propagandisták lettek az emberek ,hogy valami félelmetes. Meg mondom ez a tanár is népírtás, ő szerinte egész világ összesküdött az oroszok ellen ezért nem látta senki se.
2023. júl. 23. 17:26
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Igen, nyilván… 😩 Amúgy tudom, én is beszéltem ukrajnai magyarokkal, dolgoztam velük még év elején egy ideig, ők nagyon szidták Putyint és semmilyen nácizmusról nem tudtak mondani semmit. Szerencsétlenek nem is mertek eleinte beszélni a témáról előttünk, gondolom tartottak tőle, hogy mi lenne a véleményünk, de mikor meghallották, hogy mi is ezeket beszélgetjük ott a kollégámmal egyből beszálltak ők is.
2023. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Mutasd ezt a statisztikát. Kíváncsi vagyok rá. Egy darab embert nem ismerek, aki Putyint támogatná.
2023. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Mint ahogyan az eddigi SorosmigránsGyúúúúrcsán és tsi. hatásos ezen a népen, így bármit mond Viktorta, azt e nép csont nélkül beveszi (itt az atombiztos 3 milliós keménymagra gondolok). Az mindegy, hogy a többi mit gondol, Viktorta számára hótmindegy:

1.000.0000 plakát utcánként, és a keménymagos 3 milliós biztos szavazó által minden úgy a valódi - Viktorta szerint -, ahogyan azt ő elmondja.

2023. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy olyan kérdés amire szeretnék még életemben választ kapni..... Agymosás máshol is van, konzervatív népek máshol is vannak, nyomor máshol is van, de a magyarok valahogy mindig a legvérszomjasabbak. Lehet a nyugat-ázsiai törzsi vérünk üt ki ilyen formában.
2023. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Azért, mert a gondosan felépített propaganda megmondja (fröcsögi), hogy mit és hogyan kell gondolni/gondolkodni. Mivel már egy lépést sem tudsz tenni anélkül, hogy plakátba, hirdetésbe egyéb kormányközeli dologba ne botlanál, egyszerűen alig lehet ezt kizárni. De ez nem ok arra, hogy az emberek ne használják az agyukat!


Aztán adott 3 millió Manyi néni és Pista bácsi + érdekelt személyek, akik csakis egyféle forrásból "tájékozódnak"; a királytévéből, -rádióból, az ott hallottakat pedig készpénznek veszik, semmit sem kérdőjeleznek meg. Vitya gondosan megválogatja, hogy mit is adhatnak le a csordának.

2023. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De az is érdekes én kárpátaljai magyar ismerőseim is kiakadtak amikor elmagyarázzák nekik az anyaországiak ,hogy mennyire náci az ukrán vezetés, meg mennyire elnyomták a magyarokat. Skirjak Krisztián bucsai magyar is ezt mesélte, idehaza félelmetes a közgondolkodás. Ő jár magyarba kettős állampolgár és már anyaországi magyarokkal alig beszél, mert neki próbálják megmagyarázni mennyire jó Putyin, mekkorra náci Ukrajna. Önkénteskettem és úgy ismertem meg amúgy ő DJ közszereplő ezért írtam ki a nevét. Fegyir Sándor, Traski Viktor egyetemi tanárok ők se beszéltek semmi elnyomásról, vagy Fábián Tímea hegedűművész se, ők mind az ukrán hadseregben vannak.
2023. júl. 23. 20:03
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Propaganda, you know
2023. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Meg lehet nézni háborús hírek alatt mennyi olyan írja halott emberekre, hogy kamu, megérdemlik, hajrá oroszok, hajrá Putyin valami félelmetes. Megnézed egy angol cikk alá vagy egy lengyel cikk alá mennyivel értelmesebbek a kommentek, meg mennyivel empátiával fordultak a helyzethez valami félelmetes.
2023. júl. 24. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!