Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz arról, mikor a...

Mit gondolsz arról, mikor a pénztáros kevesebbet ad vissza?

Figyelt kérdés

2023. júl. 28. 13:11
A kérdező szavazást indított:
50 % az aránya, hogy tévedésből vagy szándékosan
Többnyire szándékosan
Tuti szándékosan
Többnyire tévedésből
Csak tévedésből
29 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
semmit. tévedni emberi dolog
2023. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint volt pénztáros(én mondtam fel nyugi :D) én is és a kollégáim is tévedésből adtunk vissza rosszul. Még a legelején nem vettem észre, aztán amikor belejöttem 3x átszámoltam(1.mikor kivettem a pénzt,2.mikor már a teljes összeg a kezembe volt,3. Amikor már nyújtottam a vásárlónak) , de igy is pár óra és több száz ember után előfordult hogy nem annyit vettem ki a kasszából, de mikor átnyújtottam a pénzt akkor vettem észre. Ha nyitva volt a kassza akkor javítottam a hibámat, ha nem akkor megkértem a vásárlót hogy maradjon a következő kézpénzes vevőig, hogy pótoljam a hiányzó összeget.
2023. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
csak az nem hibázik, aki nem dolgozik...
2023. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Akár tévedés történt, akár szándékosan verte át a pénztáros, úgy kell annak a vevőnek!

Aki 2023-ban nem bankkártyával fizet, hanem szedegeti a bugyellárisából a papír- és fémpénzeket, az meg is érdemli!

2023. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam pénztárban beugrós de úgy, hogy mellette még másik 2 feladatot is kellett párhuzamosan csinálnom (+értékesíteni +raktározni), szóval nem csak a pénztározásra voltam ráhangolva egész nap mint mondjuk egy bevásárló központban lévő pénztáros.

Megesett, hogy a nagy kapkodásban rosszul adtam vissza. Ez van, emberi dolog a hibázás. Volt, hogy többlet volt a kasszában és volt, hogy mínusz.

2023. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5

Nálunk is így ment, csak egy szupermarketban dolgoztam ami a plázában volt egy kis városban. Meglepően sok ember járt be vásárolni. De a hely adta lehetőségek miatt csak 2 normál kassza volt és 4 önkiszolgáló. Nalunk úgy ment hogy a műszak egyik felében az egyik pénztáros végig bent maradt,a másikat csak akkor hivtuk ha állt a sor, félidőben meg csere volt. Amikor nem a pénztárban voltunk pakoltunk meg mindent csináltunk.

Nem hiszem hogy ma már létezik kifejezetten csak pénztáros pozíció.

2023. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

6

De van még ilyen. Az említett helyen is a pénztáros dolga csak a pénztár volt. Bár itt beletartozott még egy kis könyvelés, egyéb kiadási-bevételi bizonylatok készítése, utalásos számlák befizetése helyben és még jó pár kis finomság…

2023. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Hm tényleg? :D akkor lehet csak nálunk kezdett el gyarapodni a Bolti munkatárs pozíció :D
2023. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt olyan hogy visszaadta a 10 ezresem, egyszer visszadta az 5 resem. Meg volt hogy valamennyivel kevesebbet adott vissza. Minden alkalommahelyesbítve van, minden fizetèsnèl átszámolom a viszajárót. Nem azèrt mert nem bízok benne, hanem tèvedhet....
2023. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
ezért nem szoktam készpénzzel fizetni
2023. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!