Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baratsagtalan + bunko magyarok..?

Baratsagtalan + bunko magyarok..?

Figyelt kérdés

Becsben elek + dolgozok reg ota.

Egy kollegam nyaralt Budapesten es teljesen meg volt lepodve.

Elment bevasarolni egy par Bevasarloközpontba (szokasos boltok...Bershka, HundM, stb., Tesco, Roni ABC....) utazott a buszon (itt a buszsofor) a boltokban a penztarosok...mind mind mind rossz kedvu, lenezo, bunkok voltak vele.

De nem mert kulfoldi, meg sem szolalt meg csak sorban allt es pl latta hogy milyen flegmak az elotte levovel es aztan vele is.


Per pillanat enis otthon vagyok Pesten, csalad latogatoban, es most tunik fel nekem is...tenyleg elegge felgmak, bunkok (lettek?) az emberek plane ebben a munkakörben.


Ti is igy erzitek? Miert van ez igy?


Hozza teszem , nem, nem vagyok bunko, gazdag kinnt dolgozo akarki...teljesen atlagosan nezek ki es elek..



2023. jún. 27. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Jaj, megint ez? Most komolyan? Nem lehet újat kitalálni?


Annyira átlátszó ez a szánalmas hergelés, ami már szinte minden nap megy...


Meg egyébként szerinted az oldal látogatói közül még soha senki nem járt Bécsben, és nem tudja, hogy semmi különbség nincsen ezen a téren Budapest és Bécs között?

2023. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mivan? :-D kit hergel kicsoda?
2023. jún. 27. 20:19
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Igen, vannak ilyenek is. Meg olyanok is, akik nem azok.
2023. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem elég világos volt, amit leírtam. Nem hiszem, hogy annyit feleljtettél volna az anyanyelvedből...
2023. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Van aki nem ilyen, de a többség valóban ez. Én erre azt szoktam csinálni, hogy csakazértis rámosolygok, és kedves vagyok. Meg szoktak lepődni, de általában beválik, és ők is előveszik a jobbik énjüket. Nyilván van akinek nincs olyanja, az tahó marad, de azért tudom, hogy én megpróbáltam.


Az első min akadt úgy fenn? Hiszen még a kommenttel is alátámasztja amit a kérdező ír... Általánosságban véve a magyarok irtó rosszindulatúak lettek. Nem emlékszem rá, hogy mindig is ilyen lettek volna, szerintem csak ilyenek lettek. Elég megnézni facebookon is a kommenteket. Mindenki támad mindenkit. Ezzel nem mondom, hogy a külföldi között nincs ilyen, de jóval tóritkább.

2023. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Itt ilyenek az emberek. Nem kell idejönni, ha nem tetszik. Ezért szavazzuk meg a fideszt is.
2023. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Jöhet a kérdés!
2023. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Külföldön élek és én is gyakran érzem ezt, ha hazalátogat. Persze mindig van kivétel.


Igazából inkább csak a kontraszt nagy.


Csak egy példa:

Pont nemrég voltunk otthon, a villamoson volt egy külföldi lány, aki a bkk alkalmazásban ugyan vásárolt jegyet, de rosszat, nem is értette mi a baj vele. Úgy megbüntette az ellenőr, mint a fele.

Aztán múlt héten Münchenben láttam egy hasonló jelenetet. Egy hölgy nem a megfelelő zónába szóló jeggyel utazott, hanem egy olcsóbbal. Az ellenőr nyugodtan elmagyarázta mi a gond, majd megbeszélték, hogy a megállónál, ahol amúgy is leszáll menjen be az ügyfélszolgálatra és kicserélik a jegyét árkülönbözetért. Gyorsan oda is csörgött az ellenőr, hogy számítsanak az érkezésére.


Na ez a különbség.

2023. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanígy érzem.Amint átlépem a határt, belépek az első benzinkútra egyből ez fogad.Ez a flegma/ bunkó/kedvtelen/"idegesitessz" hangnem.Hazalátogatni 3x szoktam egy évben innen Hollandiából de eléggé kiábrándíto és szomorú hogy egy étteremben egy kérdést se lehet feltenni mert azzal jaj de felbossszantod a pincért. Utálatos banda.TISZTELET A KIVÉTELNEK.Bár keleten én ilyesmivel nem találkozom.
2023. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Ismerősöd rettenetesen jó emberismerő lehet, hogy néhány perc közös utazás alapján tökéletesen kiismert minden magyart úgy, hogy még a nyelvet sem beszéli.
2023. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!