Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért nézik le annyira...

Sokan miért nézik le annyira a fociszurkolókat?

Figyelt kérdés
Tényleg van pár kellemetlen ember köztük, de meccsre járni alapvetően jó dolog és sok értelmiségi is megteszi. Igazából ez egy jó szórakozás, ahol fel lehet szabadulni és mindig is volt ilyen, az ókorban is a gladiátor játékok a nép szórakoztatására történtek.

2023. júl. 28. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a túlnyomó többségük korlátolt, buta, primitív, nem ritkán állatias elemekkel tarkítva.


A nagy számok törvénye alapján pedig emiatt a 90 százalék miatt ítélik el a teljes csoportot cakk um pakk, mert a maradék 10 százalék eltűnik a félmeztelenül ordibáló, petárdát meg gyújtóbombát hajigáló, sörös üvegeket összetörő, minden környezetébe kerülő berendezési elemet felforgató idióta baromállatok között.

2023. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
"pár" kellemetlen ember, ja.....
2023. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

A szurkolótábor olyan, mint a sakktábla. Minden seregben megtalálható minden figura...

És ezt meg lehet támogatni tapasztalattal

2023. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Gyakorlatilag a foci az egyetlen sport, aminek a szurkolói képtelenek az emberi viselkedésre. Mi több kifejezetten erényként viselik, hogy végre ők is úgy viselkedhetnek mint a cigányok.
2023. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Én nem látom hogy lenéznék a fociszurkolókat. Budapesten lakom de a kedvenc focicsapatom a Debrecen. Amikor a Loki Budapesten vendégszerepel én és a 11 éves fiam kimegyünk a meccsre. Loki mez, sál és sapka. Így megyünk/mentünk az UTE, Vasas, Honvéd, Fradi és MTK vendégszektorába tömegközlekedéssel. Az elmúlt 3 évben sosem volt probléma. Leszámítva egy-két beszólást.

Gondolom látszik rajtunk hogy mi nem a balhés drukkerek közé tartozunk.

2023. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

#4


Én cigányokat soha nem láttam még így viselkedni. Értem, hogy néha ők is hagynak kívánni valót maguk után kulturált magatartás és illedelmesség terén, de életemben nem láttam még olyan magatartást romától még a legszélsőségesebb esetben sem, ami meg tudná közelíteni egy átlagos Ferencváros–szurkoló szintjét.


Némelyik szemétdombot tud csinálni az otthonából, vagy tíz méteren át az utcából is, de egy nagyobb rangadó alkalmával a zöld–fehér csürhe komplett metróvonalakat képes letarolni, megrongálni, meg eltaposni húszakat menet közben. Én ilyet cigánytól nem láttam még.

2023. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

para*sztok.

nem tudnak viselkedni, csak a balhét ismerik.

képesek egymást verni egy fradi-újpest meccsen pl.

undor*tó a hozzáállásuk.

2023. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
81%

Én sokat metrózok el a fradi stadion előtt, és mindig ha van valami meccs, én csak látom ezt a sok kultúrálatlan, hangos embereket, akik már a meccsre is lerészegedve mennek.

Persze, van normális is, sokszor látok apukákat, nagyszülőket a kisgyerekeikkel, akik mennek beöltözve szurkolni, de nagyon sok az ilyen hangosan harácsoló is, én az ilyen hangos-harsány embereket eleve nem szeretem, annyira ordenáré módon viselkedik némelyik, ráadásul az ilyen nagy szurkolók olyan érzelmesek, és pl. nekem nőként nem túl biztonságos látvány felaljzott, esetleg érzelmes, hangos-harsány férfiakat látni nagy csoportban vonulni.

2023. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Mert nem csak szurkolnak:), hanem rombolnak is...
2023. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapjába véve a magyar focit is lenézem. Az egyedüli valamire való játékosok a csapatokban a fekete, spanyol és egyéb külföldi játékosok. Csak ők rugnak gólt, a magyarok csak nyomorékoskodnak. Ilyenkor persze színvakok az amúgy mindennapokban rasszista foci rajongók. A Denzel színű játékost hófehér magyarnak látják. Büszkék a "magyar" focira.


Ha meccs van, minden parkolóhelyet elfoglalnak a közelben. A boltok parkolóit, házak autó beállóit, mindent. A saját házába nem tud tőlük bejutni az ember.

Hangosak, szemetelnek, rongálnak.

2023. júl. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!