Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért nézik le annyira...

Sokan miért nézik le annyira a fociszurkolókat?

Figyelt kérdés
Tényleg van pár kellemetlen ember köztük, de meccsre járni alapvetően jó dolog és sok értelmiségi is megteszi. Igazából ez egy jó szórakozás, ahol fel lehet szabadulni és mindig is volt ilyen, az ókorban is a gladiátor játékok a nép szórakoztatására történtek.

2023. júl. 28. 17:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%

Én általában a focit kedvelő embereket sem szeretem.

Tipikus önálló gondolat nélküli, csordaszellemű, mainstream követő emberek.

A világ legprimitívebb sportja.

2023. júl. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Igazából ez egy jó szórakozás, ahol fel lehet szabadulni és mindig is volt ilyen, az ókorban is a gladiátor játékok a nép szórakoztatására történtek."


Remek példa.Aki primitív,azt lehet öldökléssel szórakoztatni.Önmagában a focival nem lenne gond,csak én eleve nem tartom túl értelmes embernek azt,aki nem látja azt át,hogy vannak sokkal fontosabb dolgok az országban,amire milliárdokat lehetne költeni.Támogassuk a focit fanatikus rajongással,mert akkor az állam még több pénzt ad nekik.

2023. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!