Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A meleget vagy a hideget...

A meleget vagy a hideget bírjátok jobban?

Figyelt kérdés
2023. júl. 28. 21:36
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
30%
inkább a szélcsendes, tavaszias időt
2023. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
61%

Ha fázol max azt mondod, hogy felveszel egy kabátot, de ha megsülsz, nem tudod azt mondani, hogy akkor bikiniben vagy fürdőgatyában kimész az utcára. Plusz, ha fülledt meleg van, akkor levegőt is alig kapsz.

De az idei nyár nekem nem vészes, a tavalyi elég durva volt.

Nemsokára viszont jön a Szigetfeszivál, attól már most ideges vagyok, mert minden évben idehallatszik úgy, hogy néha berezonál a lakás tőle. Tudom-tudom, legyek hálás, hogy ingyen hallgathatom, de aki ezeket mondja az próbálja ki, hogy napokig nem alszik egy olyan zajforrás miatt, amire amúgy nem kíváncsi és 0 alvás után mennie kell dolgozni és az egyéb teendőit intézni.

Általában a Szigetfesztivál utolsó napjaira már ingerlékeny szoktam lenni a kimerültségtől.

2023. júl. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
67%

Ha belegondolunk, akkor a hideg ellen lehet védekezni, a meleg ellen nem.


Nyilván mindkettő ellen lehet, de a hideget én azért választom, mert ahhoz elég felöltözni, jó melegen, de ha odakint meleg van, akkor nyilván nem tudok egy ventilátort, vagy egy légkondit magammal cipelni az utcán, tehát kicsinál a 35 fok.


A hideg ellen könnyebb védekezni, akkor így írom. Hidegre szavazok.

2023. júl. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
ha választanom kell, akkor hideget
2023. júl. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
27%
Utálok fázni, ezzel meg is mondtam a választ.
2023. júl. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
87%
Hideget. Amúgy se vagyok fázós de ha nagyon hideg van csak jobban felöltözök nyáron meg már kb nincs hova vetkőzni.
2023. júl. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar sem a hideg, sem a meleg.
2023. júl. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
31%

Mindenki azt írja, hogy a hideg ellen fel lehet öltözni...stb.

Hát nálunk a munkahelyen most télen nem lehetett több 16 foknál és ülő munkát végzek. Hiába öltöztem fel, hiába ittam meleget, akkor is fáztam és nem volt lehetőség mozgásra, hisz munkahely.


Kíváncsi vagyok, hogy az itteni válaszolók ilyenkor is a hideget választanák-e, mikor már több kg ruha van rajtad és a munkahelyen nagyon fázol, és nem tudsz már mit csinálni.

Persze, most sokan fogják írni, hogy 16 fok az mi, az semmi..hát próbáljátok ki otthon majd télen. De ne bújatok be az ágyba, hanem üljetek egy helyben egy asztalnál.


Ezért is választottam a meleget, azt mindig is jobban szerettem, mint a hideget, viszont most meg is tapasztaltam, hogy milyen nem kint fázni órák hosszat napi szinten.

2023. júl. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
73%
Én otthon soha nem fűtök és soha nem használok ventillátort sem, mert engem tényleg nem zavar sem a hideg, sem a meleg.
2023. júl. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
31%

#20

"Én otthon soha nem fűtök"


Most miért hazudsz csak azért, hogy menőnek és nagynak tűnjél?

Azt nem lehet elhinni, hogy mikor télen mínuszok vannak, a lakás képes 10 fok közeli hőmérsékletre lehűlni, akkor te ott vígan elvagy. Sőt, az ízületeidnek se tesz jót a hideg, főleg, ha meleg ágyból kelsz ki.

Azért ekkorát nem kéne kamuzni.

2023. júl. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!