Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértesz ezzel a híres...

Egyetértesz ezzel a híres magyar "mondás"sal?

Figyelt kérdés

"Aki fáradt, az bárhogy elalszik. Aki aludni akar, az tud is bármilyen körülmények közt. Éjszaka aludni kell és nem hallgatózni."

Ha egyetértesz, akkor miért? Ha nem, miért?



2023. júl. 29. 13:21
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek
Nem értek egyet
36 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
ÉN személyszerint nem értek ezzel egyet. Én akármilyen fáradt is vagyok, nem tudok elaludni. 3-4 óra forgolódás mindenképp kell elalvás előtt. Ha akármennyire kicsi zaj is van, akkor pedig képtelen vagyok elaludni amíg a zaj meg nem szűnik. Füldugó és hallásvédő fültokon is áthallok bármilyen hangot, tűpontos, éles túlhallásom van. És valószínűleg mizofóniás tüneteim is, mert nagyon sok mindennapi zaj zavar.
2023. júl. 29. 13:26
 2/7 A kérdező kommentje:
Plusz: Ámbár olyan jó a hallásom, amilyen, a felső szomszéd hajnali 5-ig erősen kaparja a székkel a padlót mert folyamatosan ki-be húzkodja a széket de sokszor nehéz bútorokat is. Amikor itt van nálam valaki aki nem hasonlóan jó halló, még őt is nagyon zavarja, mert ez a panel nagyon jól erősíti a hangokat. Tehát van, hogy a felső szomszéd miatt nem tudok egész éjszaka aludni. Aztán ezen kívül a szúnyogok, hát megkeserítik az életem elég rendesen. Nem tudok a zümmögésétől elaludni.
2023. júl. 29. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz..Néhány nap alvás nélkül eltöltött idő estén igaz ez..A nagy háborúban megesett,hogy némely katona elaludt a lövészárokban;csata közben.Annyira fáradt volt.
2023. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Rám igaz, én könnyen alszom.
2023. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mintha rólam írtál volna. Ha fáradt vagyok akkor ülve el tudok aludni az irodában. Sajnos horkolok is ezért nem tolonganak szobatársnak mellém a csapatépítőkön.
2023. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Max végkimerültségben.


Normális ember, normális életkörülmények közt igenis nem tud bármikor elaludni.


Hogy mi zavarja, az változó. A kolis szobatársaimat pl a hangos zene zavarta. Én akkor aludtam a legjobban, mert az engem nem zavart, viszont mivel ők nem aludtak, így nem is horkoltak, ami viszont engem zavar (nem csak alvás előtt, simán ébren is)

2023. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Egyetértek. Különlegesebbnek érzed magad attól, hogy mindenkinek azzal jössz, hogy te milyen keveset alszol?
2023. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!