Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálhatja ezt az...

Miért csinálhatja ezt az egyik lány snapchaten? Csak szórakozna? (Leírásban a többi)

Figyelt kérdés
Beszélgetünk, minden okés, de minden reggel azt látom hogy csinál vagy 20-30 képernyőképet a beszélgetésről, meg a profilomról. Hiába említettem neki, csak azt mondja “véletlen volt, tudod félte szoktam nyomni a telól”, de ez szerintem meg egyértelműen egy hazugság, véletlen senki se csinál ilyen sok képernyőképet. A kezdetek óta ezt csinálja, 1 éve beszélgetünk. Ma reggel is azt látom, csinált 19 képernyőképet, aztán oda írja “jaj drága, véletlen volt”. Ha törlöm a profilom, az megoldás lenne? Így nem nagyon beszélgetnék vele a továbbiakban.
2023. júl. 30. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég csak megmondani hogy ne csináljon ennyi képernyőképet
2023. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, de ugyan úgy folytatja. De mire jó ez? Semmi olyan extra nincs a beszélgetésben amit ennyire kéne fotózgatni amúgy.
2023. júl. 30. 10:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ignoráld. Felesleges letörölni a profilodat
2023. júl. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bizonyítékokat gyűjt (akár zsaroláshoz, feljelentéshez), vagy valamihez felhasználja a beszélgetést (pl. továbbadja másoknak). Nem valószínű, hogy csak az emlékek albumba teszi el.
2023. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4#

Én is ilyesmire gondoltam, ezért nem szeretnék vele a továbbiakban beszélgetni. Én se fotózgatom a beszélgetésünket, ahogy ő.

2023. júl. 30. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:
4-esnek igaza van. Nem mondtál vmi hülyeséget ami vicces volt számára? Vagy nem mondtál olyat amit felhasználhat ellened?
2023. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írtam vicceset, na de ahhoz minek a profilomról kép neki?
2023. júl. 30. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!