Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt?

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Tinderen megismertem egy lányt és tök jól kijöttünk, ugyan arra a koncertre szeretnénk menni meg hasonló nagyon az érdeklődési körünk.


Felvettem instán és alig válaszolgat most vissza.

Írta, hogy vannak vizsgái stb... de attól látom még hogy online van és posztoltam a storyjába.


Nyilván tudom, hogy nem én leszek az első, de akkor is roh4dtul sértő.



2022. jún. 25. 16:29
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Nem szeretne veled foglalkozni. Ennyire egyszerű. Szíve joga ezt eldöntenie. Neked pedig ezt tiszteletben kellene tartanod és nem zaklatni mert elég egyértelműen koptatott le.


Azt pedig nem értem mire gondolsz "nem én leszek az első" alatt.

2022. jún. 25. 16:38
 2/22 A kérdező kommentje:

#1

Nyilván nem én leszek neki az első, ha felnéz az appra, de akkor mondja meg, hogy mit szeretne.

2022. jún. 25. 16:42
 3/22 anonim válasza:

"de akkor mondja meg, hogy mit szeretne"


Akkor talán szedd össze a tökeidet és kérdezd meg tőle ahelyett hogy itt picsogsz.

2022. jún. 25. 16:50
 4/22 Noren1989 válasza:
Uv időszakban szerintem elég sokat kell készülni, ha màr eddig nem sikerült...
2022. jún. 25. 16:50
 5/22 anonim válasza:
Egy vagy neki a sok közül, akikkel dumálhat, ráadásul alig ismer. Nyilván nem akar semmit tőled. Nem, hogy az első de a századik se vagy neki. Hanyagold szerintem. Ilyenből sajnos sok van. Semmi értelme.
2022. jún. 25. 17:03
 6/22 A kérdező kommentje:

#3

De ha alig válaszol, akkor kérdezgethetem géniusz.


#5

jah csak eddig nem így állt hozzám, szóval eléggé nem ezt vártam

2022. jún. 25. 18:12
 7/22 anonim válasza:

Pöröghetsz ezen de teljesen egyértelmű a szitu. Amikor ismerkedtetek akkor érdeklődött felőled de menet közben kialakult egy kép bennne rólad és már nem szeretne veled tovább ismerkedni. Az hogy látványosan hanyagol elég egyértelmű jel. Persze ez után még mindig faggathatod de ez egy idő után már zaklatás.


Nem tartozik neked semmivel, se indokkal, se magyarázattal. Ezt felnőtt módjára el kell fogadnod.

2022. jún. 25. 19:37
 8/22 anonim válasza:
Jaj, a 7-eske tipikus nővédő dumája... Igen, a nőknek mindig csak jogaik vannak, de "kötelességük" semmi. A nőnek joga van elvárni, hogy a férfi kezdeményezzen, hogy tisztességesen bánjon vele az ismerkedés során stb., de a férfi azt már nem érdemli meg, hogy a nő legalább annyit megírjon neki, hogy "bocs, ne várj a válaszomra, mert ezért és ezért nem érdekelsz többé". Szóval a nő minden elvárhat a férfitól, de a férfi azt nem várhatja el, hogy legalább emberi módon koptassák le őt. És még ezek után sajnálni is kellene a nőket, hogy milyen nehéz számukra az ismerkedés, brühühü...
2022. jún. 25. 19:50
 9/22 A kérdező kommentje:

#7

Ő ajánlotta fel, hogy beszéljünk máshol is, mert sok a közös bennünk.

Csak egy pár szót beszéltünk még aznap, aztán meg fullra ignorál.

Nem hiszem, hogy bármit mondtam, ami miatt elment a kedve tőlem.


Plusz még hazudik is, hogy jaj nincs időm stb... és folyton fent lóg.

Nagyon fair, mit ne mondjak tényleg normális viselkedés ez.

2022. jún. 25. 20:34
 10/22 anonim válasza:
#9: A nők úgyis megmagyarázzák, hogy ez egyáltalán nem tisztességtelen, sőt... Csak nekik lehetnek elvárásaik, neked nem, illetve szerintük az jogos elvárás, hogy te legyél gerinces, tisztességes, de az már nem jogos, ha te elvárod, hogy legalább normális formában adják értésedre, ha valami bajuk van veled. Ehhez sajnos hozzá kell szoknod, a nők nagy része nem társkeresési céllal van fenn a különböző randioldalakon, ráadásul megtehetik, hogy válogassanak, azt csinálnak, amit akarnak, és ha te zokon mersz venni valamit, akkor még te vagy a szar, szemét alak.
2022. jún. 25. 20:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!