Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi lehet a különbs...

Gallits Gábor Csaba2 kérdése:

Szerintetek mi lehet a különbség egy Nem Cigány Ember és egy Cigány Ember Szeme és Egyéb Arcvonásai között?

Figyelt kérdés
Én egy Otthonban élek és egy itt régóta Oláh Cigány Nő egyből megmondta hogy Cigány Ember vagyok és megkérdeztem honnan tudta és azt mondta a Szememből és megkérdeztem Tőle mi a különbség,de nem tudta megmondani nekem,pedig érdekel.

#Származási különbségek arcvonások szerint
2023. júl. 30. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
leírni én sem tudnám, valahogy én is látom valakiben, ha az. A szemben van valami, az arc vonásaiban. én is roma vagyok, és mivel romák között, ilyen környezetben nőttem fel, valahogy "6. érzék" hogy meg tudom mondani, szinte érzem valakiben ha az.
2023. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ Kedves anonim,mivel az Apám zenészcigány de nem Vele élek én is megtudom csinálni a különbségtételt,de Sajnos ennyi amit biztosan tudoka Menyasszonyom Nem Cigány Nő,de engem nem érdekel mert szívemből Imádva Szeretem.
2023. aug. 4. 18:50
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Lehetsz te akármilyen hófehér, ha ez az értelmed felső szintje, hidd el nekem az összes, egytől egyig minden cigány ember többet ér emberileg mint te valaha is fogsz ez miatt a kicsinyes gondolkodás miatt. Csak mert világosabb a bőröd, te valami felsőbbrendű embernek érzed magad ez miatt, vagy kiváltságosnak?
2023. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A jobb esetben nekem kezdő náci véleményét nem veszem figyelembe,de az utána következő választ már figyelembe veszem.
2023. aug. 10. 19:02
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Talán más barna színű, kerekebb a szemforma, illetve sötétebb fekete szempillás.

A nácikkal meg ne foglalkozz!

Meg vannak keseredve, mert nem megy úgy a saját életük, ahogy azt szeretnék. Én ismertem egy ilyet, és nem értette, miért nincs nője. Nem tudta magáról, hogy atom buta, és ezért nincs neki.

2023. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem akarok foglalkozni a nácikkal hiszen Anyai ágon Kun-Magyar,de Erdélyi Zsidó Vér is Folyik Bennem és Nagyon Idegesít a Nácik régebbről maradt Hülye Dumája,én Fehér Bőrű vagyok Mélybarna Hajszínnel ami elsőre Feketének tűnik és Barna szemmel.
2023. aug. 21. 09:42
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a cigányok arca kerekebb, nem hosszúkás. kicsi homok, lenőtt haj úgymond. Vastag száj. Szemük beesett. Mármint hogy olyan befelé mélyedő, de persze itt is vannak eltérők. Orr általában nagyobb. Bőrük barna. Haj is, meg fekete. És elég sokan alacsonyak. Vegulis Indiából származnak, de azért még sem úgy néznek már ki teljesen. És azt hiszem a rumungroknak az orra széles, olyan tukmány. Szemszin meg sokféle, barna kék zöld.
2023. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is félig Romungro vagyok,de az ilyen dolgokat Sajnos Még Nem Tudom,de megpróbálom megtudni és meg is Tanulni.
2023. aug. 27. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!