Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A boomerek részéről merő...

A boomerek részéről merő irigység a fiatalok fikázása?

Figyelt kérdés

-Ráférne a fiatalokra a sorkatonaság(ő szívott 1,5 évet más is szívjon)

-Telefont nyomkodják(ha abban az időben lett volna normális telefon ők is nyomkodták volna)

-Egyetemre mennek mert büdös a munka(csak azért mert ő 3 műszakban egy gyárban végezte,más is dógozzon fizikai munkát)

-Mai fiatalok nem akarnak házasodni,a lányok meg szülni(Csak azért mert ő megalkudott,és egyébként csak megtűri a házastársát tegyen így más is)


2023. júl. 30. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nincs miért irigyelni a fiatalokat. Akkor sokkal jobb volt fiatalnak lenni.
2023. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Igen.
2023. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2023. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

Tudnád először definiálni, mit értesz "boomer" alatt?

Sejtem mire gondolsz, de nem vagyok biztos benne.

2023. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok még "boomer" (40-es), de miért irigykedjek a "fiatalokra" (20-asok?)

- az oktatás kuka (hát menjen egyetemre, ha akar, én is többet is elvégeztem, de attól nem lesz sokkal előrébb manapság, sokan kénszerből mennek, f*nguk sincs a "választott" szakról, de nagy a nyomás, hogy "muszáj, ha lenni akar valaki)

- túl sok a virutális "élet" a valódi kárára, azon kívül, hogy neveletlenség pl. vendégségben a telefont nyomkodni (és ezért már nem is hívom el őket, mert minek), ez inkább sajnálatra méltó. Az is, hogy mennyi mindenről maradnak le, meg az is, hogy mennyire neveletlenek.

- ha nem akar / nem tud házasodni olyannak, akivel passzolnak, és nem akar gyereket, jól teszi, ha nem házasodik és nem szül

- a sorkatonaság az én generációmnak is jót tett volna, egy fél évre (nem többre) mindenkit berántanék, a nőket is, kisebb eü problémásokat is (csak nem ugyanolyan feladatokra - a nők, illetve a kisebb eü problémások is sok feladatkörben kiválóak lehetnének, de biztosan nem bírná mindenki azt, amit az egészséges férfiak)

2023. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
4-en vagyunk férfiak a családban (én +2bátyám + apám) közülünk 3an voltak sorkatonák, ahogy látom mindegyik felhánytorgatja még 15+30 év távlatából is, hogy az életből ellopott és elpazarolt fél-1,5 év volt. Én hálát adok a sorsnak, hogy megúsztam.
2023. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem, de attól még zsigeri eredetű.
2023. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem szerintem

Ez mindig igy volt és mindig igy lesz hogy minden generáció úgy érzi ők csinálták jól a dolgokat

2023. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Akik ilyen megvetéssel írnak a mai fiatalokról, azoknak csak tiktokozó salak rokonaik vannak?

Honnan írtok?

Lyukóvölgyből? :D

2023. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Mióta az ember létezik, mindig voltak generációs problémák.

A mostani fiatalokat viszont nem irigylem. Rossz a nevelésük, rosszak a körülményeik, van nekik elég gondjuk.

2023. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!