Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most hogy volt a szépségversen...

Most hogy volt a szépségverseny sokan panaszkodtak hogy miért az a csaj nyerte meg aki, ti hogy vagytok vele, szerintetek szép?

Figyelt kérdés
Ez nem újdonság, hogy nem tetszik sokaknak a nyertes, mert ez sokszor szokott így lenni. Általában nem is a legszebb nyeri, mint ahogy szerintem most is volt jobb csaj, mint az az érdekes nevű barna hajú csaj. Ezek a rosszindulatú kommentek viszont szerintem nem jogosak. Alapból én kritikusabb vagyok, én azokra mondom hogy szép, aki tényleg az és mások is így gondolják. Akiről azt mondják hogy egész jó, az nekem általában legfeljebb átlagos. De most még én is azt gondolom hogy aki most nyert helyes. Lehet jönni persze olyan közhelyekkel hogy relatív a szépség meg hogy kinek mi, ugyanakkor most nem értem. Mindenki túl kritikus vagy éppen pont azok vannak kevesebben akiknek tetszik? Nekem ez nem túl valószerű, el tudom képzelni hogy sokan csak irigyek. Szeretnének nők közül sokan így kinézni vagy pasik ilyen csajt maguknak. Nekem más csajok jönnek be általában de még én is szúr... akarom mondani szívesen lennék vele. De kíváncsi lennék ti mit mondtok, lehet velem van a baj?

2023. jún. 15. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Átlagos. Palvin szebb.
2023. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Manapság már annak is örülni kell, ha nem egy nőt imitáló férfi nyer politikai korrektségből.
2023. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Szép, de nem elég különleges. Nekem a Hatos Kitti tetszett a legjobban, mert nem lógott az arcán állandóan ez a betanított művigyor.
2023. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mészáros Alina tetszik a legjobban.
2023. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Mind nagyon csunyacska rossz genetikaju oregedo no. Igenytelenek arcra es alkatra is.

Ez mind a penzrol es kspcsolatokrol meg alafekvesrol szol.

2023. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

#2:

Sose felejtem el, mikor még jó pár évvel ezelőtt volt egy nemzetközi szépségverseny és valami fáról lemászott hímmajom nyerte meg. Okádni tudtam volna.

2023. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jún. 15. 22:51 Kiegészítem ezt azzal, hogy én meg azoktól is okádok akik le pontoznak téged mester!!!!
2023. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!