Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a külleme részletesen...

Milyen a külleme részletesen annak a hölgynek, akihez, ha eltévedtél egy városban, leginkább hozzá mennél oda útbaigazításért, vagy ismeretlen városban információért?

Figyelt kérdés
Persze a valóságban nem pontosan ilyen hölgy van éppen ott a közelben, a kérdésben viszont bármilyen lehet.

2023. júl. 30. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fekete/vörös haj, vékony/átlagos testalkat, körömcipő/klumpa/flip-flop, mezítláb, szoknya/farmer, blúz, és érződik, hogy az illető határozott.
2023. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nyugdíjas tanító néni külső ilyen 😄 Tudjátok, gyógycipő, midiszoknya, magasan záródó blúz, műbőr retikül és rövid, dauerolt haj. Pedig tudom, hogy nem mindenki kedves, aki így néz ki, de valamiért ilyen esetben a leírtakhoz hasonló személyt keresnék.
2023. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
családos emberek, róluk a legegyszerűbb megtippelni, helyiek-e (a belvárosban: az egyetlen oylan család, aki nem három hatalmas zsákkal forgatja idegbetegen körbe a nyakát, a külvárosban: odáig családos turista úgysem merészkedik el, bent is elég stresszes dolog gyerekekkel nyaralni, ahol összesen három lehetséges útirány van és mindenki tud angolul)
2023. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az "ez biztos tud külföldiül" külső.
2023. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Justinianus ***** válasza:
Szőke haj, mini ruha, maxi didkók. :)
2023. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha látszódik rajta,hogy nem embergyűlölő,és némi értelem csillog a szemében,akkor az már elég.Mindegy,hogyan öltözködik,milyen a haja stb.
2023. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
információt akarok tőle, nem pedig megdugni, így mindegy hogy néz ki. Ne legyen gyerekgyilkos, drogos külleme.. meg mondjuk feltételezzem róla, hogy meg tudja mondani, azt amire kíváncsi vagyok. ennyi épp elég.
2023. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
Aki láthatóan nem turista és nem külföldi, tiszta, rendezett kinézetű. Ha lehetőség van rá, nem egyetemistakorú, mert ők sokszor nem ismerik annyira a várost pl. utcanév szinten vagy hogy mondjuk hivatalos dolgok hol vannak.
2023. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olyan "hölgyként" válaszolok, akihez odamennek az emberek útbaigazítást kérni, vagy előbb talál meg egy külföldi, hogy segítsek leokézni neki a zacskókat az önkiszolgáló kasszánál, mint a tescos dolgozóhoz.

Szerintem nem a kinézetemen műlik (vörös hajam van és zöld szemem, fehér bőröm, átlagos testmagasság, sovány testalkat), sokkal inkább lehet valami a kisugárzásomban, én arra jutottam, hogy segítő szakmám van, szívesen segítek bárkinek a szabadidőmben is, és valószínűleg ezt érzik meg valahol.

2023. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha meghoztam egy olyan döntést, hogy segítséget kérek, akkor nem foglalkozom azzal, hogy milyen a külleme az embernek, akitől segítséget akarok kérni. Nem csajozásról van szó, hanem segítségkérésről.
2023. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!