Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy ismeretlenül is beleszólhatnak/be szólhatnak bármibe/bárkinek?

Figyelt kérdés

Mai napon konkrétan 10 perc alatt 3 ember szólt be nekem ismeretlenül, ebből 2 még köszönni se volt képes, hogy "nem kövér ez a kutya"?!


Komolyan mondom, hogy nagyon kezd elegem lenni abból, hogy a kutyámon követetten is energiát akarnak magunknak sajtolni, hogy ettől érezhessék magukat többnek. Nekem szóljanak be szemtől szembe. Csak hát az nem megy, mert utolsó szardarabok. És mikor már visszaszólok, hogy nem voltam kíváncsi a véleményére, még én vagyok a szar.


2023. jún. 22. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg kövér az a kutya? :)
2023. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha 10 perc alatt 3 ember is beszólt miatta, akkor már nagyon durván kövér lehet az a kutya.
2023. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Dehogy kövér. És ha az is lenne? Akkor is joga van hozzá, hogy így bepofázzon? ha már visszaköszönni nem képes ..
2023. jún. 22. 16:51
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Csapd hozzájuk a kutyát 😃
2023. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Válaszold azt, hogy tudod, éppen diétán vagytok, most fogadtad örökbe, így került hozzád.
2023. jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Ahelyett, hogy elgondolkodnál, nem kövér-e tényleg.
2023. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6


Most tényleg kezdjek el magyarázkodni egy idegen embernek? Akibe meg az alapvető tisztelet sincs meg?


Én valóban kövér voltam, és 50kg fogytam (ezért is kap el azonnal az ideg, mert mindig ilyenek bántottak), és már elegem van. Előtte nekem szólongattak be, most meg a kutyának. De most tök mindegy, hogy nekem vagy a kutyának... mert 60kg-val is beszólnak nekem is az emberek...

2023. jún. 22. 17:03
 8/17 A kérdező kommentje:

#7


És ha tényleg kövér? Akkor is joga van? Köze van hozzá?


Akkor azért is szóljanak már be, mert szemüveges vagyok vagy mert sapka van rajtam....

2023. jún. 22. 17:04
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Mutass egy képet a kutyáról, hogy el tudjuk dönteni, jogos-e a kéretlen kritika.
2023. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Momentán ha súlyosan kövér a kutyád, az marhára nem jó neki hosszútávon, te Pattogi.
2023. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!