Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reagálnátok ha veszeked...

Hogyan reagálnátok ha veszekedés közben a másik fél leöntene hírtelen felindulásból?

Figyelt kérdés
2023. júl. 30. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ütnék ám de hirtelen.
2023. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mivel nem veszekszem senkivel. Veszekedés számomra időpazarlás, az idő pedig a legnagyobb érték amit nem pazarlok.
2023. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem a volt párom addig provokált, addig gúnyolódott, miután megcsalt, hogy kihozott a sodromból és leöntöttem egy fél pohár vízzel. Rohadtul megérdemelte. Ha kezet emelt volna rám, ahogy az első kommentelő írja, akkor még a rendőrséget is ráhívtam volna. Hozzáteszem, soha senkit nem öntöttem le sem előtte, sem azóta.


Posztoló, gondolom nem volt véletlen a reakciója az illetőnek, bár nem is feltétlenül helyénvaló. De nem mindenki van még azon a szinten, ahonnan egy veszekedést asszertíven ki tud hozni. Te mit tettél azért, hogy ne menjenek odáig a dolgok, hogy leöntsön?

2023. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Ha semmiféle folyadék nincs a közelben, mi a rákkal öntene le, te észlény. 😄
2023. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szokas egymas leontese. Lehet, hogy reflexbol utnek, rugnek, vagy felborogatnam az osszes butort, amit erek. Szamomra ez olyan tamadas lenne, amitol fizikailag rosszul lennek.
2023. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet jót tenne vele, mert lenyugodnék. De nincs erre szükségem, mert előre gondolkodom:

Nincs párom:), és nem is lesz.

2023. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Leginkább úgy, hogy mekkora hülye voltam, hogy veszekedtem, és igazán megérdemeltem.
2023. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5. Szerinted egy pohár víz egyenértékű egy rúgással vagy ütéssel? Gondolkozzál már.
2023. aug. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj, én egyszer leöntöttem a páromat fél pohár fröccsel, amikor egy fesztiválon kissé már ittas állapotban alaposan összekaptunk valamin. Nyilván nagyon kiakadt, (jogosan) de eszébe sem jutott volna szerintem, hogy fizikailag rámtámadjon emiatt. Csak otthagyott és visszament a sátorhoz, amikor pedig megnyugodtunk, pár órával később megbeszéltük a dolgokat. Nagyon nem vagyok büszke, hogy ez történt, nyilván kb azonnal megbántam és azóta sem fordult elő semmi ilyesmi, de szerintem sem egyenértékű ez egy ütéssel vagy pofonnal, és nem is érdemel ilyen reakciót.
2023. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!