Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy ilyen gyűlöletek lakoznak a facebook kommentszekciókban?

Figyelt kérdés

[link]


A facebook poszt arról a fickóról szól, aki megölte barátnőjét.

Hát a kommentelőket látva semmivel nem különbözünk Indiától, ahol közösségek a nyílt utcán lincselnek meg embereket, mert épp nem tetszik nekik valami oknál fogva.

Oké, hogy a fickó megölt egy embert Isten őrizz hogy védjem, kapja meg a méltó büntetését (önbíráskodástól mentesen!!!), de hogy a fenébe válthat ki emberekből ilyen alpári gyűlölködést főleg, hogy a legtöbbje szendének tűnő nő?


Az emberek miért csak ultraostoba módon fekete-fehérben látják a dolgokat és nem is vesznek egyéb tényezőket számításba? Pl. lehet hogy a férfinek nehéz gyerekkora volt vagy esetleg pszichés gondjai vannak.

Miért kell ösztönlény állatként viselkedni? Komolyan ilyen emberek élnek köztünk?



2023. júl. 30. 22:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ott rohadjon meg ahol van! 😡

Remélem odabent megkapja a többiektől, a méltó büntetését!!!! 😡"


"Kapja is meg amit érdemel!! Úgyis elkapják bent ! Remélem"


"Kia faszt érdekli a lelki világa szegény csaj mit élt át míg meghalt aztán a szülei lelki vil@ga kit érdekel. És még vigyáznak rá. Ott rohadjon meg a gyilkos az gyilkos!"


Teljesen helyénvalóak az ilyen és ehhez hasonló kommentek.

2023. júl. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Valami piti bulvár hülyeségre gondoltam, amikor megláttam a kérdést a listában. Aztán megláttam, hogy ezt a férget próbálod mosdatni...
2023. júl. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!