Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy mintha csak...

Miért érzem úgy mintha csak egy helyben lennék tétlenül ?

Figyelt kérdés
Nincs egy barátom se aki tényleg igaz barát volna . Akik a barátaim voltak csak érdekből lettek azok . Azt látom hogy mindenki tovább lépett a sulis évek után , család alapítás , vagy találtak valamit amiben kitudnak teljesülni . Én pedig csak nap nap után vagyok és úgy érzem el pazarlom az életem . Nem panaszkodni jöttem , csak érdekelne , hogy mit is kéne tegyek most ? Hogy jojjek arra rá kis is vagyok valójában ?
2023. júl. 31. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de magamra ismertem.
2023. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Okkal vagyunk itt a földön, habár sokan szerint nem.

Vannak korszakok, leckék, amiket habár mi csalódásnak élünk meg, minket szolgálnak.

Ha nem marad senkid, valószínűleg olyan energián mozogsz amivel nem nagyon tudnak azonosulni az emberek.

Próbáld meg önmagad elfogadni, menj el randizni… önmagaddal.

Éld meg a pillanatot egyedül.

Csak csináld ami érdekel, bele éléssel.

2023. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy vagy lány?
2023. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, nincsen hosszú távú célod, igaz? El akarsz érni valamit, vagy csak élsz bele a világba majd lesz valami alapon?
2023. aug. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát építsd az életed te is.

Ne mások céljait nézegesd, hanem a sajátjaidat.

2023. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy ki vagy valójában, ahhoz le kell rántani a szükségtelen burkokat amik nem odavalók, mint a hagyma héjánál. Ez nem mindig lesz kellemes, sőt!
2023. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, célokat kellene kitűzni. És azokat elkezdeni megvalósítani. [Ehhez persze ismerned kell önmagad!]
2023. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamikor csak létezni kell, feküdni mint egy tetszhalott, ha nincs más, a csöndben is születhetnek megoldások.
2023. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!