Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, akiknek többet jelent az...

Nők, akiknek többet jelent az autózás, mint szimpla közlekedés, tapasztaltátok már, hogy a férfiak részéről az autós témákban veletek is megy a "farokméregetés"?

Figyelt kérdés

Én ezen néha egészen megdöbbenek, mert elég egyértelművé teszem mindig, hogy nem vagyok versenyző alkat, nem motivál, hogy lenyomjam a másikat bármiben is. Egyszerűen csak imádom a kihívásokat (kanyarok), és szeretem feszegetni a határaimat, szeretek fejlődni. Az autóm is kb a shitbox kategória, mert én ezt élem nagyon, amikor nem az autó számít, hanem a sofőr képességei. És akkor jönnek azzal, hogy miért nem veszek valami komolyabbat, miért elég nekem a kevés lóerő, meg dicsekednek az agyatlan száguldozásaikkal piroson át, mindent leszarva. Miközben én meg rettentően odafigyelek rá, hogy ha túlvállalnám magam, akkor abból rajtam kívül másnak még véletlenül se legyen baja. Sokszor tök kellemetlenül érzem magam, mert nem tudom eldönteni, hogy csak imponálni akarnak, vagy valóban farokméregetésről van szó. Volt anno olyan kollégám is, aki egy gyalogosokkal teli utcán akart beleugrasztani egy spontán versenybe. Persze, nem voltam rá hajlandó, de azok a tekintetek, amiket kaptunk... mert ő azért jól megmutatta egyedül is. Én meg rém cikinek éreztem.

Férfiak, ti is írhattok nyugodtan, ha van ilyesmi nőismerősötök. Szívesen hallanám a másik oldalt végre őszintén. :D Anonimitásban nem kell felvágni senki előtt. :)



2023. aug. 2. 01:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Pasas vagyok, nekem elhiheted, hogy senkivel nem akarok versenyezni egy 1.2-es clióval, ehhez képest kissé idegesítő a nők "gizdáskodása" a közúton, ha lehet, 1-2 még szemetebb, mint a legkreténebb hülyegyerek a bmw-jével.

Legutóbb egy településen mászott végig egy akárki kb 30 km/h-val, a vége előtt már nem bírtam idegrendszerrel, elkezdtem megelőzni.

De egy 60 lóerős vacaktól nem lehet sokat várni, amikor mellé értem, láttam, hogy egy fiatal szőke liba, és tapossa a gázt tövig, jött egy kanyar is, egyszerűen nem tudtam megelőzni emiatt, kb életveszély helyzetet teremtett.

Mondom, amikor mellé értem láttam csak, hogy egy nő. Azt hittema szokásos vérpisitke, friss jogsival

Valami új KIA-ban ült.

Nyomtam neki a dudát, de elhúzott, nem foglalkoztam vele, én hülye nem fotóztam le, valami céges autó volt, megjegyeztem akkor a nevét, de elfelejtettem már itthon.

Mert hogy kirúgattam volna, az fix.

És nem 1x volt ilyen, hogy nem tudtam egyáltalán, a szemétkedő autóban ki ül, csak akkor láttam, amikor mellé értem, vagy jobban megnéztem.

Szóval ezek a versengő típusú nőcik eléggé rá vannak kattanva a pasasokra.

Farokméregetés?

Vagy inkább péniszirigység....


De engem nagyon tudnak irritálni az ilyen nők. Versengjen a saját nemével, én a nőkkel nem szoktam. Ha kidobta a faszija, leszbikus, férfigyűlölő, lehetőleg ne rajtam élje ki.

2023. aug. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

ÉN néhány ilyen embert szánalmasnak tartok és csak röhögök rajta.


Múltkor lámpák előtt kb. 100 m-el egy idióta srác megelőzött 2 autót mi mellette álltunk meg, lehúzott ablak szól a zene, keményen jár a feje a zenére...majom stílus


komolyan mint valami szánalmas idióta.


Azokat a pasikat pedig egyenesen rühellem, akik autóból mutogatnak, anyáznak, de ha kiszállnának egy szót sem mernének szólni.

2023. aug. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kreténekkel vagy körülvéve, nekem egy ilyen ismerősöm sincs.
2023. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3: A munkatársakat nem én válogatom.


#2: Ha nem kötekszik, csak jól érzi magát vezetés közben, abban én nem látok elítélnivalót.


#1: Gyenge autóval csak lendületből édemes előzni. Amit leírtál, azt meg sajnos nemtől és kortól függetlenül sokan csinálják.

2023. aug. 2. 11:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt arról van szó hogy lassan ment a csaj és egy szabályos megkezdett előzést szabotált ezzel veszély helyzetet teremtve. Ilyet nem csinálunk ha előz bárki és bármi arra kell törekedni hogy mihamarabb véghez tudja vinni a manővert. Te ott ne kezdj el azon gondolkozni hogy milyen motor van a másik autóban.

Amit nőknél megfigyeltem az hogy kb sohasem mondanak le az elsőbbségükről hogy beengedjenek valakit vagy ha én engedem el akkor nuku köszönés csak megy mintha ez neki kijárt volna.

2023. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5: Tökéletesen értettem elsőre is. Ezért írtam, amit. Sosem tudhatod, nem-e egy gyökér ül a másik autóban, ezért úgy kell előzni, hogy ne, vagy csak nagyon nehezen tudjon kib.szni veled. Sokáig vezettem lomha autót, van benne tapasztalatom.


Abban egyetértek, hogy sok nő fura hozzáállással vesz részt a forgalomban, de azért nem mindenki ilyen. Többek közt én sem.

2023. aug. 2. 12:35
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

#5 „Amit nőknél megfigyeltem az hogy kb sohasem mondanak le az elsőbbségükről hogy beengedjenek valakit vagy ha én engedem el akkor nuku köszönés csak megy mintha ez neki kijárt volna”


A mondat első felében van igazság, a legtöbb nő örül ha szabad előtte az út, nem bonyolítja az életét beengedésekkel. És sztem nem azért mert hogy önzőek lennének, hanem csak nem eléggé magabiztosak ahhoz hogy eldöntsék eltérhetnek-e a kresz szabályaitól.

Azt viszont nem mondanám hogy a nőkre jellemző lenne hogy nem köszönik meg, én szinte mindig kapok visszajelző gesztust akár nő akár férfi a sofőr.

2023. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem tudom, én sz-rok a kocsikra, de valamennyire értek hozzájuk, mert apukám autószerelő és rám ragadt ez-az, alap dolgokat meg tudok csinálni a kocsimon, és jól is vezetek, de ha egy pasi úgy száguldozna, hogy ott ülök mellette a kocsiban, akkor többé biztos nem látna, én nem vágyok olyan pasira, aki veszélyezteti az életemet.


Én nem szoktam f-szméregetni se, az ilyen utcán versenyző, zenét dübörögtető impotens vagy épp elém bevágós idegbeteg lúzereken én csak max röhögni szoktam (kivéve, ha kifejezetten veszélyes manővert csinál, akkor azért nyilván ideges leszek, dudálok, ha úgy van), eléggé türelmes sofőr vagyok, nem szoktam se kapkodni se dühkitöréseim nincsenek, úgyhogy ha esetleg valaki be is próbálkozna ezzel, akkor hamar csalódna, mert nem etetem ezeket az ambíciókat.

2023. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kérdésed koncepciójából számomra érthetetlen a nemiség.


Nemeket nem megnevezve számomra ez teljesen taszító.


Az a rohadt menő, amikor a képességeidet megalapozva és kiaknázva, azokat jól, tudatosan használod és növeled. Harcművészetben sem az a menő, aki a legmagasabbra rúg, hanem aki minden helyzetet megold verés nélkül.


Autózásban is az a menő, aki tökéletesen belátja a helyzetet, előrelátó, dinamikus, sokáig bírja az autója, nem veszteget energiát, miközben másokat kicsit sem zavar, és a szabályokat amik hülyeségek mindig megszegi, miközben azokat, amik nem, sose. Van amire nincs szabály, de nem csinálod, mert nem akarsz közveszélyes lenni, vagy másokat halálfélelembe rakni.


Én ilyenekről nem beszélek senkivel sem, szóval senkitől se tapasztaltam ilyet. Barátok mellettem általában "félnek", pedig olyankor mindig visszaveszek. A nagy profizmus félelmet kelt. Emellett persze azzal menőzök, hogy már akkor látom a gyalogost, mikor még ő el sem döntötte, hogy átmegy a zebrán, én már készülök akár arra is, ha sprintelve indul meg oda.


Amit leírtál pusztán szánalmas. Főleg az utolsó példád... Biztos nincs gyereke az olyannak, aki ilyet csinál.

2023. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9: A nemiség úgy jön a kérdésemhez, hogy férfiak közt ez a viselkedés, hogy mindenáron túl akarják egymást licitálni, még valahol érthető. De engem, mint nőt, miért? Mivel nem titkolom, hogy egyáltalán nem vagyok versengő alkat, sőt nem is tartom jó dolognak a felelőtlen viselkedést, így nem értem, hogy mi a céljuk vele. Imponálni nekem nem fog az ő felelőtlen viselkedésük, sőt inkább az ellenkezője, ezt egyértelművé szoktam tenni. Konkurencia meg nem lehetek nekik, mivel nő vagyok. Ráadásul sportkocsival, meg az enyémnél majdnem kétszer erősebb napi használósokkal szemben esélyem sincs, max a szerpentineken, de oda csak is egyedül megyek a saját szórakozásomra.

Az általad a menőségről és autózásról leírtakkal teljesen egyetértek, én is így gondolom. Mondjuk én, ha utasom van, akkor úgy vezetek, hogy még csak ne is sejtse, hogy egymagamban milyen határokat feszegetek. Olyankor az ő kényelme és biztonsága az első.

Amúgy az a vicc, hogy a kérdésem utolsó példájában említett pasinak van gyereke.

2023. aug. 6. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!