Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki mindig dúdol az mit...

Ha valaki mindig dúdol az mit jelez?

Figyelt kérdés
Van egy kollegám és egész nap dudolászik... Van ennek vmi jelentősége? Nem "fura" ez?

2023. aug. 2. 10:39
1 2
 1/20 Kólauborkával ***** válasza:
83%
Kb.: annyit, hogy leszarja mások vélemébyét, ö végzi a dolgát és jól érzi magát.
2023. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Tűztévesztő Színszerész ***** válasza:
100%
Elengedi magát, nála ez ösztönös szerintem. Nem is figyel rá. Laza, és szereti, amit csinál. Élvezi a pillanatot.
2023. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekli semmi és jol érzi magát :)
2023. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

Én rühellem, ha közüggyé teszi a magánügyet, de ez én vagyok!

Én se énekelek meg táncolok az utcán, nincs is mire!

2023. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok én Gene Kelly, se Michael Jackson!
2023. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Úgy is értettem nincs ebben valami "kattantság"?
2023. aug. 2. 12:16
 7/20 anonim ***** válasza:

Én például szerettem ugyanazt a dallamot fütyülni, amikor valami nagyon monoton volt, mégis komoly koncentrációt igényelt. Aztán leszoktam róla.

Szerintem szórakozottság, nyugalom vagy éppen, hogy komoly koncentráció jele is lehet.

2023. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem van némi beütés, én ismerek is ilyet, hát külsőleg nem valami átlagos figura, de mondjuk elég talpraesett.


Én is szoktam dúdolni na, de én nem zavarom vele a kerületet és arra is ügyelek, hogy a közvetlen környezetem ne kapjon tőlem @gyfaszt.


Tudom milyen, amikor csendre van szükségem és jön a diló fütyörészni a kedvenc slágerével! Hát ott akasztás van!


Én amúgy feszültségoldásként, urambocsá' jókedvemben néha-néha!


Nem szeretek senkit zavarni, mindig is ilyen voltam!

2023. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is akkor hagytam fel a fütyörészéssel, amikor egy fiatal kolléganőm jelezte, hogy zavarja. Tapló módon tette, de nekem nem okozott gondot egyszer és mindenkorra abbahagyni. Ha szépen szól, akkor is megtettem volna.
2023. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hogy jelezte azt megkérdezhetem? :)
2023. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!