Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők ti mikor mondjátok egy...

Nők ti mikor mondjátok egy pasira,hogy töketlen? Milyen a viselkedése,stílusa,ha ezt a jelzőt adjátok rá?

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 15:56
 1/10 anonim válasza:
100%
Anyámasszony katonája, semennyire sem magabiztos, teszetosza, önállóságra képtelen.
2023. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha nagyon határozatlan és sokmindent elbénáz.
2023. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
44%
Mikor barátnőmmel ketten fel mentünk a sráchoz részegen alig ruhába és nem csapott le az alkalomra.
2023. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha ezt részletezni kell akkor te is töketlen vagy
2023. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Renike akkor ha nem flörtölsz vele. A Moni, ha Sacira hajtasz. Bernike akkor ha fiu vagy. (Magyarul, inkább arra jellemzö aki éppen mondja!)
2023. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nulla önbizalom, határozatlan kisugárzás, nyünyőke...
2023. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha 100 milliónál ócsobb autóval jár. És olyan kicsi jahktja van, amire nem lehet leszállni helikopterrel.
2023. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát amikor nem tud elintézni semmit se. Nem tud megszervezni egy randit, határozottan fellépni, amikor fel kell, mindennel maszatol, mismásol, nulla önbizalma van, nem tudja eldönteni, mit akar, másodvéleményt kér minden apróságon (pl. ismerek olyan pasit, akit a társaságban a haverja megkérdezte, hogy szomjas vagy, hozzak neked is egy sört? És erre azt válaszolta h nem tudja, majd megkérdezi az asszonyt).
2023. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Önállótlan, határozatlan, nyámnyila, semmi kiállása, önbizalma nincsen, alárendeli magát mindenkinek, nagyon durván ügyetlen, nincsenek saját gondolatai, nem tud önállóan döntést hozni.
2023. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az előttem levőek szépen összefoglalták, én elég bátornak mondom magam még annyit, tehát ha ő nem olyan mint én vagy kicsit bátrabb már annak mondom, alap helyzetekben sem bír kiállni magáért vagy értem és fosik a legkisebb dolgoktól is
2023. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!