Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt hogy értette az egyik...

Ezt hogy értette az egyik szőke nő amit a barátnőjének mondott? (picit hallgatóztam😝)

Figyelt kérdés

"Ha nekem van egy udvarlóm, az egy dolog, de az nem az enyém..." és jött a kukásautó, ami bezavart a további hallgatózásba.


Két napszemüveges 30 - 40 évkörüli szőke barátnő haladt el mellettem a járdán beszélgetve és ez megütötte a fülemet ez a furcsa hozzáállás amit mondott.

Arra gondolt hogy csak szeretőnek tartaná a pasit a párja mellé??

Nagyon megakartam tudni, de jött az ócskavas kukásautó földrengés hanggal, bár nagyon ott voltam hogy utánuk megyek és megkérdezem, de kb. pofon is csaptak volna, mert elég morci komoly hangulatban voltak és le is ribiztek volna.


Jó tudom, hogy hallgatózni parasztság, de ez csak véletlen volt, bár van hogy néha szándékos is.😝😅


2023. aug. 4. 00:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy épp egy nős pasi az udvarlója.
2023. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
A fene essen a kukásautóba....
2023. aug. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2


Te is kíváncsi lettél?😝

2023. aug. 4. 01:36
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
Azt érthette rajt a szöszi, hogy egy barna csaj pasijával kavar:)
2023. aug. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet azt értette rajta hogy nem birtokolja a másikat, vagy hogy a férfi kapcsolatban van.
2023. aug. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 hosszúhajú ***** válasza:
jesszus dehogy! ha nekem van egy udvarlóm, attól ő még nem az én tulajdonom. - szerintem a pasija birtokolni akarja őt így értette. magyarul ne akarja már őt birtokolni a pasi.
2023. aug. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6

Ha felesége van az udvarlódnak, akkor a feleség tulajdona, nem a tied.

2023. aug. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Senki senkinek nem a tulajdona attól, mert párkapcsolatban élnek.
2023. aug. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 hosszúhajú ***** válasza:
100%
7. nem. senki senkinek nem a tulajdona pont erről szól. független attól hogy kinek mije mennyi hogyan. egy ember másiknak nem tulajdona, nem vagyunk ingatlanok, meg kocsik. így értette az önérzetes szőke.
2023. aug. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kellett volna megkérdezned. Mi honnan tudjuk?
2023. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!