Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyar lányok ti miért féltak...

Magyar lányok ti miért féltak a roma csajoktól?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy valamiért ha nem is féltek, de tartotok tőlük. Ez miért van?


Azonos korú és alkatú nőkről beszélek.


Pasik szerintetek is általánosságban ez jellemző a magyar nőkre? Ha igen szerintetek miért?



2023. aug. 6. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Én nem látom ezt az általános jelenséget, amit állítasz. Mindamellett hogy én személy szerint valóban nem értek könnyen szót a roma nőkkel a stílusuk miatt. Nem a személyükkel van bajom, hanem tartok tőle, hogy kommunikációs problémánk lesz. Bár ez szerintem csak részben függ össze a származással, származáshoz kötődő kultúrával, és nyilván nem vonatkozik minden roma nőre. (És nem is azt akarom mondani, hogy a roma nők beszédstílusával valami baj van. Más, mint amit én megszoktam, ennyi. Valószíűleg egy sztereotipikus olasz emberrel is nehezen jönnék ki.)
2023. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert 1v1-ben hiába leveri őket a magyar, utána családostól jönnek...
2023. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a lanyoktol, hanem a romaktol felnek, mert vannak tapasztalataik.
2023. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem hinném, hogy félnének, vagy tartanának tőlük, de mindegy is, hogy lány, vagy férfi a roma, a lényeg: zajosak, provokálják a környezetüket, és szeretik elhitetni magukkal, hogy ők valakik, és tartanak tőlük.

Senki nem tart tőlük, csak halál idegesítőek.

2023. aug. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Kommunikacios res: a romak szeretik kimodani,amit gondolnak. Ok ezt tekintik normslisnak. A nem roma meg celozgat ,korulir vagy inkabb hallgat. Ok ugy tanultak otthon,h ne bants meg a masikat,inkabb hallgass vagy celozgass,de keruld a konfliktust. Sokszor ez sok felreertest okoz. Az ilyen emberekkel nem lehet elorebb jutni.


Agert meg lehet tanulni kimondani a velemenyunket hgy csomagolva,h ne legyen serto. Ez a diplomacia. Ehhez mar komolyabb intelligencia kell.

2023. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mar gyerekkoromban is amikor peppe vertem egy retkest akkor masnap iskola utan 4-5 unokatesoja vart kint hogy agyonverjen :D

Csak csordaban ernek valamit es ugyebar sok is van beloluk mert szulnek nyakra-fore, altalanos iskola vegeig nem is volt olyan cigany osztalytarsam aki szuz volt

Facebookon latom neha a csaladjukkal fenyegetoznek hat az esetukben lehet hogy jelent 60 embert :)

2023. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én minden romától félek, mert agresszívak.
2023. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Engem a viselkedésük aggaszt, de a hasonlóan viselkedő szőke kékszemű magyar lányok is, semelyikkel sem állok szívesen szóba. Akik köpködik a káromkodásokat, viccesnek tartják, kulturálatlanok, szívesen bemocskolnak másokat, lopnak, kiabálnak, visítoznak, ráncigálnak, isznak, dohányoznak, lefekszenek fűvel-fával. Szóval más az erkölcsi beállítottságunk.

Úgy érzem, könnyen rámszállhatnak a csapatukkal, miközben én nem csináltam semmit.


Viszont ha egy roma lány ül a vonaton csendben, illedelmesen, egyedül, egy könyvvel a kezében, vele például szívesen beszélgetek.

2023. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy cigány nem félti az életét. Te nem akarsz bekerülni börtönbe egy hülye utcai verekedés után. Neked ebbe tönkremenne a családod, szégyen lenne, nem lenne utána munkád, nem tudnád a lakásodat fenntartani.

Valami telepi csajnak ezek nincsenek. A fél család így is bent van, a düledező putri helyett mindig van másik. Munka? Mi az? Mex szül még pár kölköt.

Sőt, még neki jó, mert utána valami okos "jogvédő szervezet" perel nekik kártérítést, mert a böriben kicsi volt az ablak, meg nem volt elég puha az ágy. Abból dajdajozik kint egy kicsit, aztán indul elölről.


Másrészt a cigányok azok, akik ha nem csoportosan jönnek, akkor késelnek. Képtelenek fair módon verekedni, ha nincs más, szíven szúr késsel és ennyi. Ahogy már mondtam, a börtöntől nem fél.

2023. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A roma lányokkal semmi bajom, általában jól kijövök velük,ha úgy hozza a sors. Inkább a roma férfiaktól szoktam tartani...
2023. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!