Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet hitet "növeszteni"?

Hogyan lehet hitet "növeszteni"?

Figyelt kérdés
Nem konkrétan vallásos hitre gondolok, azt egyszerűen értelmetlennek találom. Arra gonolok, amikor valaki szilárdan tud hinni abban, hogy vár rá valaki, akivel majd együtt boldogok lesznek. Úgy irigylem az ilyen embert! Szeretnék én is hinni. De olyan nehéz! Rengeteget marcangolom magam. Olykor arra vágyom, bár pusztulnék el. Értelmetlennek látom az életet egyedül...

2023. aug. 11. 07:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2023. aug. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%
Sosem más fogja elhozni a boldogságodat. Keress hobbit,sportolj, érezd jol magad. A többi jön magától.
2023. aug. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2


Hagyjuk már ezt a hülye dumát. Megpróbáltam ezzel áltatni magam, de már nem megy. Az ember társas lény.

Van hobbim, és sportolok is. Ideig-óráig elviselhetőbb ezek miatt az élet, de nem leszek boldog tőlük.

2023. aug. 11. 14:30
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

"vár rá valaki, akivel majd együtt boldogok lesznek"


Kezdetnek nem rossz!

2023. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Ha sportolsz és van hobbid,miért nem keresel hasonló érdeklődésű embert? Vagy várod h bekopogjon?
2023. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a edzés segít

Minél jóbb a izomzat anál nagyobb a önbecsülésed

Minél nagyobb a önbecsülését anál nagyobb a hited

Ez a logica de amúgy kérdez szakembert

2023. aug. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

A 2-es azért írta, amit írt,mert - magamról tudom - ha az ember rágörcsöl arra, hogy valakit végre találjon, az azért nem fog menni, mert az kiül az ember arcára, az egész lényére, és ez taszító a fiúknak. Nekem is akkor jött el a nagy szerelem, amikor éppen eszembe sem jutott, hogy jó lenne valaki mellém. A sorsot nem lehet befolyásolni, de azért nem kell olyan kapcsolatba belemenni, ami nem teljesen az ízlésednek megfelelő.

Egyébként a hitet nem növesztik, hanem erősítik.

2023. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Senior Séf ***** válasza:
26%
Az egyetlen dolog, amiben hinni érdemes, az te magad vagy. Te leszel az, aki megszerzi, ami/aki kell neki, nem a vaksors fogja az öledbe ültetni.
2023. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Mendy98 ***** válasza:
55%

Ez elég nagy kapcsolatfüggőségnek hangzik és hiába lett lepontozva a 2es, igaza van.


Ha ennyire rosszul vagy egyedül akkor pszichológushoz kéne menni.

2023. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Egész életemben egyedül voltam. Csoda, hogy vágyom a kapcsolatra?

Ennyi erővel minden kapcsolatban élő emberke függő.

2023. aug. 12. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!