Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen zenéket hallgatnak...

Milyen zenéket hallgatnak most a tinik?

Figyelt kérdés

2023. aug. 12. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Azahriah
2023. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátom és én rock-pártiak vagyunk, egy másik barátom pedig kpopot hallgat (ez a műfaj most elég népszerű lett)
2023. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Jimmy Hendrix
2023. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Hát szerintem nem Beethowen holdfény szonátáját. :D

Biztos valami ugráló tini bandát. :D

2023. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom valami iszonyu nyomorék nyálas idíótaságot, nyafizós hanggal. Meg ilyen primítív káromkodos, huuu de kemény vagyok, leverek mindenkit ostoba menőzést.
2023. aug. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez leginkább ízléstől függ és nem életkortól, pl én hyperpop függő vagyok amíg a legjobb barátom metálon kívül nem hajlandó semmit hallgatni.
2023. aug. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
55%

Hát mostanában a K-pop eléggé felkapott a fiatalok körében. Főleg a lányoknál. (Szóval #5 hatalmasat téved)


A fiúk azok akik inkább halgatják ezeket a pocsék magyar és nyávogós angol számokat.


(És a BTS-re azt mondják hogy "kínai b*zik, pedig KOREAIAK!

De ebbe most ne menjünk bele...)

2023. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

17 srác here


Én leginkább bármit amit amit meghallok itt-ott és megtetszik. Ez általában filmzene, játékzene vagy egy-két rendes előadótól való szám. A legtöbbek akiket ismerek inkább Rap, Trap vagy hip-hop zenét hallgatnak, amiben nem vagyok túl jártas. Nem lehet általánosítani, amennyire könnyen elérhető ma a zene mindenki mást hallgat.

2023. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!