Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan aki jobban szereti...

Van olyan aki jobban szereti az Alföldet mint a hegyeket?

Figyelt kérdés
2023. aug. 12. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
igen, én.
2023. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Én.

41F

2023. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Leírjátok miért, nem unalmas az a nagy sík terület? Én is szeretem de nem költöznék oda.
2023. aug. 12. 15:56
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Hogyne. Petőfi Sándor. Meg is írta annak idején...
2023. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

3# egyáltalán nem, de azzért nééha szoktam túrázni hegyeknél is.

kerékpározni síkságon a legjobb.

2023. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
A hegyeket nézni szeretem, nem megmászni, tériszonyom van. Az Alföld a másik véglet, túl egyhangú. Budapestet és környékét szeretem, a Dunántúlt, a zalai dombságot.
2023. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Én is.

Itt születtem, itt nőttem fel. Most itthon vagyok a szüleimnél családi ünnepen. Amikor idejövet kinyílik a táj, feltárul a síkság és látom a fekete földet, szinte fellélegzem.

A Dunántúlon lakom, szeretem a dombokat, az erdőket, a szűk vízmosásokat, élvezem a tájszólást, szeretek ott élni.

Nyaralni a hegyekben voltunk, gyönyörűek a tiszta, éles levegővel, a gleccserekkel, a tengerszemekkel, de nagyon hamar elbújik köztük a nap és állandóan felfelé vagy lefelé kell menni. Úgy látszik, hogy az én csülkeim már ilyen laposabb tájhoz vannak szokva ¯\_(ツ)_/¯


Így jó nekem, ahogy van. Szívesen lakom bárhol, de a kitáruló látóhatár láttán ujjong fel bennem a kisgyerek:)

2023. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sokkal jobban szeretem, annyira békés! Főleg a folyópartok / patakpartok, meg a szántóföldek tetszenek. Még a trágya szag is olyan megnyugtató valahogy. ❤️😅

Szerintem onnan jön ez, hogy én viszonylag hegyes, erdős tájon laktam gyerekként, és a rokonaim síkabb vidéken, és ugye hozzájuk mindig olyankor mentünk, mikor valamilyen iskolai szünet volt, meg persze ott sose volt semmi stressz, csak játszás az unokatesókkal, meg a nagyik finom ételei, stb.:) És mindig olyan boldog voltam, mikor utaztunk odafelé a buszon, és mindenhol szántóföldek, traktorok, trágya szag(😅), meg kimentünk unokatesókkal bicajozni a mezőkre, az is olyan szuper volt, otthon a dimbes-dombos erdőben nem volt nagy élmény, pláne hogy oda el se voltam engedve. :/

2023. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is alföldi gyerek vagyok, és szeretem. Nekem ez a táj is szép, ugyanúgy vannak növények, állatok. Nagyon szeretem hogy lapos, kényelmesen lehet biciklizni, sétálni. Laktam Veszprémben, ott a domboldalon még gyalog is elég fárasztó volt feljutni, bicikliseket szinte nem is lehet látni a városban.
2023. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátom. Tizenévet dolgozott kint Ausztriában. Hazajött és az első dolga volt, hogy a szüleivel elment a kilenclyukú hídhoz. Azt mondta, messzebb is szeretne már látni, mint 100 méter... Ez eltartott egy darabig, aztán vissza ment hegyet mászni. Szóval egy ideig igaz volt rá.
2023. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!