Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz, hogy a nőknek nincs...

Igaz, hogy a nőknek nincs olyan, hogy nem gondolnak semmire?

Figyelt kérdés
Igen, az előző kérdés ihlette az enyémet:) Viszont ezt nekem a nő nemű(!) klinikai szakpszichológus(!!!) mondta. Kíváncsi lennék, van-e bármi valóságalapja ennek, vagy teljesen kretén volt a csaj. ??

2023. aug. 12. 20:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért? A férfiaknak van?
2023. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egészen pontosan azt mondta, hogy a férfiaknál normális, ha nem gondolnak semmire, de ha egy nőnél van ilyen, akkor az skizofréniás tünet. 🙄
2023. aug. 12. 20:40
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Melyik előző kèrdés?
2023. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Általában mindig mindenki gondol valamire. Amikor meg nem, azt úgy hívják hogy meditáció, és sok gyakorlat kell ahhoz hogy akár csak 10 percre le tudd némítani az elmédet.


Vagy nem tudom, ha valakinek csend van a fejében, az az ő dolga.

2023. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Szóval, amúgy tehát burkoltan leüresfejűzte a férfiakat, ezért köcsög?
2023. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Hát én szoktam üres fejjel bambulni. Fürdés és kajálás közben pl rendszeresen. De olyan is van hogy annyira lefáradok hogy csak bámulok magam elé. Szerintem időnként mindenkinek jól esik ha kicsit pihenteti az agyát, és pár percig csak van mint a befőtt.
2023. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem van realitása, minden elfogultság nélkül.
2023. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
84%

Igazából nincs olyan állapot, hogy semmire se gondolnál.

Meditáció során törekszel arra az állapotra, de elérni sose tudod azt, esetleg megközelíteni lehet. Az alapfeltevés szerint Isten az egyetlen lény, aki mindenre és semmire is tud gondolni, akár még egy időben is.

2023. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nálam pedig tényleg van, főleg ha nagyon fáradt vagyok. Erre mondta azt a csaj, hogy ez a férfiaknál teljesen normális, de mivel én nő vagyok, így ez nálam skizofréniás tünet. (Jártam több pszichiáternél már életemben, a skizofrénia soha fel se merült.)
2023. aug. 12. 21:02
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
pedig van ilyen.Amikor csak automatikusan csinálod a dolgokat gondolkozás nélkül.
2023. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!