Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek vagy a férfiaknak...

A nőknek vagy a férfiaknak rosszabb már 40 év felett?

Figyelt kérdés
Szerintem a nőknek, mert az egyetlen értékük a szépségük, és az is elveszik. A pasik akkor meg már lesz.arják, ha nem kellenek senkinek sem, ők elvannak a meccsnézéssel meg a sörözgetéssel.
2023. júl. 2. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem teljesen egyénfuggő
2023. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

"Szerintem a nőknek, mert az egyetlen értékük a szépségük"

Szerintem neked sosem jött össze egy párkapcsolat és nőgyűlöletbe folytod a bánatod ahelyett hogy magadba néznél és önfejlesztésbe és edzésbe kezdenél.

Esküszöm ÉLŐBEN egy férfit se láttam aki annyira meg lenne keseredve mint itt néhány kérdező.

2023. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a nőknek, mert az egyetlen értékük a szépségük"


Nekem nöként még SOHA NEM JUTOTT ESZEMBE ilyen hülyeség! Széamomra sokkal többet ér a tudásom, az intelligenciám, a kedves, aranyos természetem.

Másrészt meg eleve nem az, meg soha nem is az volt az életcélom, hogy valaki a szépségem miatt akarjon velem lenni, illetve ha nincs partnerem, akkor sem érzem, hogy vége az életemnek, jól el tudom magam foglalni, elégedetten tudok akkor is élni.

2023. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől függ. Az meg elég szánalmas ha te annyira felszínes vagy, hogy csak a külseje alapján ítélsz meg másokat.
2023. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

42 éves férfiként nagyon nem gondolom, hogy elvész a 40 feletti nők szépsége.


Nagyon nem szeretem, hogy sokszor úgy beszélnek a 40 felettiekről, velük kapcsolatban, mintha már a saját temetésre kéne gyűjteniük.


És bármennyire is le lett pontozva az 1. válaszoló, én is azt gondolom, hogy egyénfüggő, ki hogyan éli meg az idő múlását. Attól is függhet, hogy kinek milyen elvárásai voltak és vannak saját magával szemben, abból mit sikerült megvalósítania, mennyire elégedett az életével, saját magával. Az talán nem egyedi, hogy az ember számot vet az életével.

Az én ismeretségi körömben több 40 feletti házaspárnak van általános iskolás gyermeke, sőt olyan is, akiknek óvodás a legkisebb gyerekük, tehát még bőven van céljuk, és ehhez az is kell, hogy (amennyire csak idejük, energiájuk engedi) odafigyeljenek saját magukra is.


Ha valaki egyedülálló (MÉG egyedülálló, vagy szándékosan egyedülálló, vagy elvált, esetleg özvegy), mindegyik egyéni, személyes ügy. Gondolom, ebben sem szabad általánosítani. Lehet, hogy van olyan élethelyzet, hogy valaki magába roskad, nem motivált, elhagyja magát stb. Pláne, ha soha nem kellett senkinek (ahogy írod), és nem lát ebből kiutat.

A fő kérdésedre még egyszer azt mondom: egyénfüggő. Nem függ a nemtől (az én tapasztalatom szerint).

2023. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az olyan embereknek, mint te. Az átlag 40es nő és 40es férfi most tervezgeti a nyaralást a családdal, dicsekszik a többi normális családosnak a gyereke bizonyítványával, és jól érzi magát, te meg még odáig sem jutottál el, hogy a nőket embereknek lásd, és ne csak bútoroknak.


Aki egyedül marad (de tényleg egyedül - nem csak családja nem lesz, de még normális ismerettségi köre sem, hiszen torz képe van másokról, az ilyesmit meg kevesen tolerálják) annak rosszabb, mint mindenki másnak, nemtől függetlenül.

2023. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nemtől függetlenek az öregedéssel járó nyavalyák és leépülések.
2023. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es

Miféle önfejlesztés meg edzés? Szerinted mindenki ezt csinálta, akinek van valakije?

2023. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy 40 év körüli ember még fiatal, nem értem én sem hogy pont az élete teljébe lévő korosztályt miért kell temetni leírni. Egy 40es ember már nagyon sok mindenen túl van, sokmindent megélt de még nem mindent. Az öregedés jelei normális esetben 50 körűl kezdődnek el, ha csak nem az életmódjával teljesen leamortizálta magát. A férfiak még bőven építik a karrierjüket ebben a korban, a Nők úgyszintén. Szellemileg s testileg is bőven fittek, teherbírásuk is bőven jó, termékenyek, s a kielégítő nemi élet bőven az életük mindennapjaik része. A hölgyek nagy részénél még működnek a hormonok a férfiaknál de pláne. Érettek tapasztaltak de még közel sincs az öregedes. Más az idősödés s más az öregedés is. Az ember napról napra idősebb lesz, de látványos fizikai mentális öregesésről, hanyatlásról, az 50es életkor masodik felében beszélhetünk. Ekkor kezdődnek el azok a biológiai folyamatok amikor már érzi az ember hogy bizony már nem fiatal. Hajlamosabb a betegségekre, jobban figyelni kell a terhelésekre az élet különböző területein mindkét nemre értve. Nemi életet tekintve beköszönt mindkét nemnél a hanyatlás kevesebb lesz a női és férfi hormon termelődés, lasabban működnek az életfunkciók, lassúl a reakció idő, fáradékonyabbá és törékenyebbé válik az ember. A produktív tartalmú párkapcsolat a háttérbe szorul s a lelki társ kerül az előtérbe. Sorban jönnek elő a betegségek lehetne itt még sorolni itt fàj, ott fáj stb. A 40es emberek mind Nő mind Férfi még biológiailag bőven fiatal s nagy részük házasságban él, aki meg magànyos az az volt 30 és 20 évesen is s nem a szar kinézete meg a 40éve miatt nem lelt társra hanem az agyában lévő gondok miatt. Az összes szingli aki a környezetembe élt mindnek a viselkedésével a párkapcsolatra való alkalmatlansága balféksége miatt volt a gond. S hozzáteszem egyik se nézett ki rosszul.
2023. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!