Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szeretnek az emberek...

Mit szeretnek az emberek ennyire Cobrancon?

Figyelt kérdés

Ha esetleg valakinek nem ismerős, akkor elmondom, hogy egy kerékpárosról van szó, aki meghódította az internetet túrázós videóival. Viszont egy valami nem hagy nyugodni vele kapcsolatban. Mégpedig rendkívül visszataszító stílusa verte ki nálam a biztosítékot. Filmjeiben rengeteg obszcén kifejezés, prolihumor és gyűlölködés van jelen. Néhány poénján én is jókat tudok röhögni, de néhol elszalad vele a ló. Az évek során egyre nagyképűbb lett, gőgös, lenéz másokat, borzalmasan exhibicionista. És ráadásul olyan kappanhangja van, hogy fizikai fájdalmat érzek, mikor meghallom valahol. Nem veszi észre, hogy önmagát járatja le. És az emberek mégis nézik. Remekül tükrözi a magyar nép színvonalát. Szomorú, hogy manapság csak erre van igény. Sőt, már külföldi hírlapok is lehozzák ennek az idétlen majomnak a videóit. És nem féltékenységből írtam ilyeneket! Trollok kíméljenek! Értelmes válaszokat szeretnék.


Ha esetleg valaki nem ismerné, belinkelem a csatornáját: https://www.youtube.com/@cobranco/videos



2023. aug. 12. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
én nem ismerem és leszarm őt , a linket nem nyitom meg mert nem érdekel hiába reklámozod
2023. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te miért nézed?
2023. aug. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Remekül tükrözi a magyar nép színvonalát."


Ahogy te is. Hogy miért? Mert olyan dolgokkal foglalkozol, amiről tudod, hogy felkúrja az agyad, de te csakazértis nézed, hogy mégjobban felkúrd rajta az agyad.


De hogy ennek mi értelme, azt te sem tudod.

2023. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem engeded el és fogadod el, hogy az emberek sokszínűek, mindenkinek más az ízlése humor terén is. Néha nézem 1-2 videóját és van, hogy nekem is sok, hát van ez így, de ezért kérdést kiírni, tele vagy indulattal, holott csak egy random videósról van szó.
2023. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!