Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak berögződött szokásaitok...

Vannak berögződött szokásaitok, amiktől szeretnétek megszabadulni? Mik azok?

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Régebben volt olyan,hogy csak bizonyos sorrendben,szinte már rituálisan pakoltam be az iskolatáskámba,és meghatározott sorrend volt,hogy mit mi után kell megcsinálni.

Ha egy családtagom benyitott,az egészet előröl kezdtem.

És kb. 25 percig pakolásztam,nehogy kimaradjon vmi.


De ahogy nagyobb lettem,ez megszűnt.

Még tanulok,de ma már 5 perc alatt bepakolok.

2023. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nálam az ujjaim ropogtatása az.
2023. júl. 31. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ujj-téma nálam is megvan. Meg, hogy az ajtót sokszor ellenőrzöm, hogy bezártam-e?
2023. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fogcsikorgatás.

2x nézem meg, hogy bezártam e a kocsit.

Ha elmegyek valami mellett néha csak úgy megkopogtatom.

2023. aug. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak persze. Túlgondolás, túlkomplikálás, és emiatti lebénulás. Néha-néha maszturbálás akkor is, ha különösebb kedvem nincs is hozzá, csak a megszokott körülmények együttállása miatt. És még sorolhatnám
2023. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szájrágás, pattanás sebbé kaparása fájdalom árán is.
2023. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ujjropogtatás, egy csomószor leellenőrzöm, hogy jól csuktam-e be az ajtót/ablakot/kocsit, kihúztam-e ezt, meg azt, biztosan eltettem-e ezt, meg azt. Ezek mellett túlgondolás, előre agyalás, pattanás kaparása, nem megyek el itthonról másik városba, ha nincs min. 95%-ra feltöltve a telefonom (bár 100% a cél), emiatt utolsó pillanatig töltőn pihen a telefon. Felébredés után (tudom, mennyire káros, és mégis) az egyik első dolgom, hogy megnézek 2-3 oldalt, köztük a GyK-t is, és szinte mindig az ágyamhoz közel van a telefonom éjjelente (az egyben az ébresztőm is).
2023. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!