Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet akkor az emberek...

Mi lehet akkor az emberek közt manapság?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkoztam az utóbbi időben egy érdekes dolog kapcsán. Sok embert látok akik úgy tűnnek mintha imádnák egymást és elsősorban barátságra gondolok. Majd valami miatt az egyik fél elkezd visszafogottabb lenni és huzamosabb ideig ez van és a másik fél egyszer sem kérdezi meg hogy van e esetleg valami gondja a másiknak hogy ilyen lett. Akármilyen magánéleti vagy bármilyen okra gondolok itt ami miatt ez lehet nem feltétlenül személyes sérelemre. Ilyenkor általában azt látom hogy a másik félt nem érdekli az egyik baja hanem szépen lassan eltávolodnak egymástól majd teljesen idegenné válnak a másik számára. Számtalanszor megfigyeltem már ezt. Hogy lehetséges ez ha két ember úgymond szereti egymást? Miért engedik el ennyire könnyen egymást? Miért nem tudják megkérdezni megbeszélni hogy mi a másik gondja? Milyen szeretet az ilyen akkor? Ti is tapasztaltatok már ilyesmit?
2023. aug. 13. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán ez akkor lehet,ha ritkán vagy egyáltalán nem találkozgatnak.Velem is ez történik jelenleg,egy testvérként szeretett barátomnak pár éve párja van.Nem felhőtlen a kapcsolat,de ennek ellenére ritkultak a találkozások, ebben az évben kettő! alkalommal találkoztunk, véletlen összefutva az utcán, ahol a barátom láthatóan nem ért rá,így pár perc után én köszöntem el.Néha írogatunk messengeren,de ennyi. Negyed órára lakunk egymástól amúgy.

Amilyen nagyszerű barátság volt,olyan semmilyenné vált.Sajnos bennem már nincsenek érzelmek,nem dobott fel ,hogy találkoztunk.

Lélekben szeretem,jó szívvel gondolok vissza,de már egy más ember lett,ahogy olvasom, ahogy látom.

2023. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Büszkeség.
2023. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!