Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak tulajdonképpen az...

A férfiak tulajdonképpen az életben mindent azért csinálnak, hogy legyen nőjük?

Figyelt kérdés
Persze sok aspektusa van az életnek, mert a karrier, anyagiak is nagyon fontosak, de ha meggondoljuk az is azért kell, hogy lehessen vele csajozni és mutatni, hogy kompetitív az illető. Emellett társaságban is azzal lehet leginkább hencegni, hogy kinek milyen nője van még ha nem is direkt proli módon, de nagyon sokat számít a megítélésben. Akinek nincs nője, az lemarad a biológiai versenyben.

2023. aug. 13. 18:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném, egyszerűen csak vannak olyanok, akik ennyire sekélyesen működnek, de nem törvényszerűen ilyen mindenki.
2023. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
A párkapcsolat, a "csajozás", a nőkhöz viszonyulás, az udvarlás, nősülés csak egy része, egy kis szelete az életnek, ráadásul nem mindenkinél a legfontosabb. Nálam pl nagyon nem az első a prioritásban. Fontos persze, jó ha van barátnő, de nekem pl az autonóm élet mindig is fontosabb volt, mint az, hogy pl egy nő akaratának, szeszélyeinek akár a saját érdekeimet is háttérbe szorítva megfeleljek. Mire ide jutottam, sajnos átestem néhány kapcsolaton, olyanon is, aholy "becsicskultam", de ezeket a tapasztalatokat felhasználva már sokkal fontosabbnak tartom a saját lelki harmóniámat, mint egy párkapcsolati megfelelést.
2023. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
13%
Igen.
2023. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Szervizmérnök úr ***** válasza:
15%

Ne viccelj, én köztudottan a lábam között tárolom az agysejtjeim.

De azért élvezem.

2023. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Lehet nem jól fogalmaztam meg, mert nem is annyira a párkapcsolat, hanem a szex a lényeg. Legyen egy nő, akire vágynak és szexeljenek vele. Annyi irracionális cselekedetet követnek el emberek ezért, ha meggondoljuk. Felrúgnak családokat, lehazudják a csillagokat is az égről és tulajdonképpen milyen kis ösztönös dolog áll a háttérben.
2023. aug. 13. 18:41
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2023. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
32%
#2-es vagyok, kiegészíteném, hogy a szexuális ösztön az nagyon durván áthatja az embert, Freud is nem véletlenül mondta, amit mondott. Ez alól én sem vagyok kivétel, ám rajtunk áll, személyiségfüggő, hogy mit teszünk és hogyan kezeljük.
2023. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Befejeznéd végre az általánosítást? Már írták előttem is, hogy nem minden férfi ilyen. Próbáld már meg felfogni.

2023. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
77%
Egy eros motivacios tenyezo, de nyilvan nem csak ez szamit. Vannak ugye aszexualisok es ok se barlangokban elnek.
2023. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
29%
Végső soron erre megy ki a játék, igen.
2023. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!