Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok már tényleg kezdene...

A magyarok már tényleg kezdenek meghülyülni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, szokott-e itt valaki Amerikai humoros Facebook oldalakat követni. Mostanában én egyre többször látom, hogy magyar emberek valahogy odatévednek és MAGYARUL kezdenek odakommentelni! De nem csak véleményt, hanem amerikai emberek kommentjeihez is válaszolgatnak, szintén MAGYARUL. Ezek komolyan azt hiszik, hogy az ottaniak mind vágják a magyart, vagy mégis mi a fene ez? Ja, és még azt is láttam, ha valaki szóvá teszi nekik, hogy írjanak már angolul, akkor szintén magyarul feleselnek vissza. Ezeknek az embereknek teljesen elment az eszük??? 😫😟

2023. aug. 14. 03:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Manapság tök simán egy kattintással le lehet fordítani egy kommentet, ezért aki nem tud angolul az anyanyelven kommentel, az angol meg ha el akarja olvasni rábök a fordítás gombra.
2023. aug. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Kedves kérdező! Te már az vagy!! Az 1-es válaszoló meg is indokolta.
2023. aug. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Na hallod! Sőt, képzeld el, olyanok is vannak, akik annyira kiakadnak azon, hogy vadidegen emberek mit-hogyan irkálnak FB-n, hogy még kérdést is írnak ki róla a Gyakorira.
2023. aug. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ez fura. Nekem angol nyelvű kommentnél soha nem mutat fordítás lehetőséget, viszont pl a spanyol nyelvű bejegyzéseknél igen..
2023. aug. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak magyarok
2023. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tudnak angolul, vagy lefordították és úgy értették meg.
2023. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Te is odatévedtél és el tudtad olvasni, jól néznénk ki, ha amerikai oldalakat csak amerikaiak olvashatnanak.
2023. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Forditoval le lehet forditani az angolt nem kell angolul tudni. Fbnel nem kell kilon fordito ott van forditas. Hasznos.
2023. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"A magyarok már tényleg kezdenek meghülyülni?"


Amilyen kérdések kikerülnek a gyakorira, már tényleg azt hiszem hogy meghülyültek az emberek.

2023. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Az oldal nemzetközileg elérhető, nem csak az angol anyanyelvűeknek!

Azokat miért nem bántod, akik angolul írtak? Mintha az lenne a hivatalos világnyelv...

2023. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!