Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Gyakori az antiszociális...

A Gyakori az antiszociális emberek gyűjtőhelye ezért nem is igazán érdemes itt feltenni kérdéseket emberi kapcsolatokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nemrég feltettem itt egy kérdést, a lényege az volt, hogy ki hogy reagálna egy kérdésre kollégától. Jó sok válasz érkezett, és kb. a 90%-uk olyan volt, hogy "hozzám ne is szóljon". Én a munkahelyemen teljesen mást tapasztalatok, szinte mindenki beszélget mindenkivel... Persze vannak zárkózottabbak, mint én, de mi is megtalálhatjuk a megfelelő embereket, ha beszélgetni szeretnénk.

2023. aug. 14. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy az a közösség olyan, ez meg másféle. Ne vonj le messzemenő következtetéseket egy adott kategória mondjuk negyven válaszából. Nem mindenki akar mindig mindenkivel kötődni és beszélgetni, ezt el kell fogadni. A kérdésedre emlékszem, válaszoltam is, de láthatóan senkinek nem tetszett, amit mondtam - azonban a véleményem mellett kiállok.
2023. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Passz.

Ők csak munkatársaim, sose avatnám be őket a magánéletembe. :)

2023. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Ezt a kérdést már én is fel szerettem volna tenni.

Nekem is ez a tapasztalatom, időnként teljesen elborzadok azon, amit itt olvasok. Nem csak hogy magányos, szocfóbiás és embergyűlölő az ide válaszolók többsége, hanem szerintem autista is. Olyanokból gondolom, hogy a válaszolók nagy része képtelen értelmezni a többiek által küldött non-verbális jeleket. Például ha valaki nem akar a másik emberrel barátkozni, azt a testtartásával, hangsúlyozásával teljesen egyértelművé teszi, és egy egészséges ember tudja ezeket a jeleket értelmezni. Az ide írók viszont általában elvárják, hogy ilyen esetben a másik egyértelműen, szavakkal kimondja, hogy "Nem akarok veled barátkozni, nem vagy szimpatikus", sőt, nagyon gyakran még azt is akarják, hogy konkrétan indokolja meg, mi a baja vele. Ez nagyon kínos.

2023. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Valaki dob egy linket arra a bizonyos kérdésre?
2023. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2023. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

#3 vagyok.

A linkelt kérdés egyértelműen baromság. Egészséges ember ilyet nem kérdez félig idegenektől.

2023. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
Igen. Hiaba akarok itt ismizni vagy beszcsizni eltunnek par levelvaltas utan.
2023. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Sok a goromba ember. A pénzügy kategóriában oltották,hogy nincs laptopon.
2023. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Mi volt az a kérdés???

Nem kell ahhoz antiszoc-nak lenni, hogy fura legyen egy kérdés. Nem minden való munkahelyre.

2023. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Jajj, már látom.

Ez teljesen attól függ, hogy milyen viszonyban vagytok.

Mi egy kis cég vagyunk, szinte családias a viszony. Nem lenne fura egy ilyen kérdés.

De ha a tágabb partneri körből random Gizike vagy Józsika megkérdezné, akkor elkerekedne a szemem.

2023. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!