Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lányok, nők! Hogy reagálnátok,...

Lányok, nők! Hogy reagálnátok, ha egy férfi kollegátok azt kérdezné tőletek, hogy ő fura-e?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hallgatag, magának való ember...

2023. júl. 12. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Megkérdezném tőle, hogy miért kérdezi?
2023. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%

Munkahelyen marhára nem mások lelki nyűgjére vagyok kívancsi. A small talkot se birom nemhogy még másokat ápolgatni.

Valahogy visszairanyitanám a figyelmét ha pl infos hogy megcsinalhatná a gépem hogy nyomtasson is, ahelyett hogy áll es rinyál.

2023. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Folyt Meg mikor igy elsírjak magukat hogy fáj a derekuk. Azt se tudom erre mit kene mondani. csak annyi jött ki legutóbb,hogy más is mondta, ma ilyen derékfájos a cég akkor :D

Aztán folytattam hogy hol kéne aláírni.

2023. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Igen, én is erre gondolok az első válaszomban, visszakérdezek, hogy ha meg tudja mondani, miért kérdezi, akkor tudok rá egyenes választ adni. De ha maga sem tudja mit miért kérdez, csak csevegni akar, az is kiderül így, hogy csak az ő fejében van, hogy fura.
2023. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Őszintén elmondanám, hogy szerintem fura-e. Szerintem ez nem olyan nehéz, ha valaki konkrétan rákérdez :)
2023. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha fura megmondanám, hogy az
2023. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Zaklatásnak venném, hogy róla kell gondolkoznom beszélni, miközben nem érdekel.
2023. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Maga a kérdés is fura, szóval megmondanám neki, hogy keressen pszichiátert.
2023. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Kitana. ***** válasza:
63%
Nem szoktam kitérő válaszokat adni, szóval én megmondanám neki, amit gondolok, ha fura, akkor azt, ha nem akkor meg azt, hogy nem. Kifejtve, ha épp ráérek.
2023. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Igenis nehez valaszt adni, amennyiben tenyleg az. Ugye csunya vagyok? Nem vagyok budos? Ugye nem haragszol tipusu kerdesekre ki a fene akar valaszolni.
2023. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!